Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tesz minden lány megjegy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz minden lány megjegyzést a pocakomra, mikor nem is olyan hájas?

Figyelt kérdés
Vannak a suliban tényleg kövér fiúk, de mindig az én hasamról szólnak a poénok, beszólások, de sosem mondják igazából mi olyan vicces, vagy gáz rajta...

2020. júl. 1. 16:22
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
100%

Engedd el a füled mellett, csak viccelődnek anélkül, hogy észrevennék ez neked kellemetlen. Saját tapasztalatból tudom hogy a kamaszok ilyenek, majd kinövik.

Csinálj esetleg te is poént belőle, talán ha tudsz te is nevetni könnyebb. (nekem ez jött be)

Vagy pedig beszélj velük erről. Mondd el, hogy frusztrál és rosszul érzed magad tőle, nevessenek inkább azon, hogy milyen vicces hangja van a műanyag vonalzónak, mikor az asztalra fogva megpendítik.

2020. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, igazából én is ezzel próbálkozom, csak furi, hogy ennyire érdekes a hasamról beszélni, de volt olyan is, aki külön megkérdezte, hogy hozzányúlhat-e, meg hasonlók :D
2020. júl. 1. 17:11
 3/49 anonim ***** válasza:
44%

Ha felteszel egy képet a hasadról, akkor könnyebb mondani valamit.

Ugyanis lehet, hogy a formája feltünö, vagy egyébként vékony vagy, csak a hasad nagy.

2020. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Priviben örülök, ha bárki mond véleményt :)
2020. júl. 1. 17:25
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor küld priviben, szivesen válaszolok.
2020. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Oksi:)
2020. júl. 1. 17:34
 7/49 anonim ***** válasza:
Mutasd a pocakodat nekem is :)
2020. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Küldöm :)
2020. júl. 1. 17:51
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyosnak gondolják. Küldj nkm is!
2020. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Én mondok szívesen.

Szerintem egyébként csak viccelnek és nem veszik észre, hogy neked nem vicces.

2020. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!