Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoma2002 kérdése:

Miért nem megy ez nekem?

Figyelt kérdés

Szóval,itt volnék én 190cm magas,vékony,barna hajú/szemű srác(16 éves).Sportolok helyesnek mondanak meg cukinak.(Bár ezeket cáfolnám).És elgondolkoztam,miért csak az olyan srácoknak jön össze ez a "szerelem" dolog akik 2 hét után el is rontják azt?

Illetve lányok nektek mi az ideálotok?Vagy mi az ami alapján "választotok"?


Válaszokat köszi!



2020. júl. 1. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

"És elgondolkoztam,miért csak az olyan srácoknak jön össze ez a "szerelem" dolog akik 2 hét után el is rontják azt?"

:D Na, ez pont azt mutatja, hogy semmi tapasztalatod nincs még. Ezzel nincs is gond. De ne agyalj olyan dolgon, ami nem igaz.

2020. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nálad 1 évvel fiatalabb lány vagyok:)

Ami 2 hét után elromlik, azt nem nagyon mondanám szerelemnek, szóval semmivel sem vagy hátrébb, mint ők. (Ezt azért mondom, mert voltam hasonló helyzetben, és nem lettem semmivel sem több, sőt)


Egyébként nincs ideálom, fontos hogy igényes legyen, de ezen túl sokféle típusban tudok vonzó dolgokat találni. Mondjuk 1-2 kivétellel mindig a barna hajúak fognak meg:D

2020. júl. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább a jellem fog meg.

17/L

2020. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit sportolsz?

Amúgy nagyon sokmindentől függ és elég változó. De valóban a kisugárzás, a jellem az igazán fontos.

2020. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 nekem nagyon tetszik a felfogásod


én is ilyen sokirányúlag érdekelt vagyok, és szerintem is inkább tartósabb kapcsolatot kellene kialakítani

akiknek már x-edik kapcsolatuk, sokszor összejön, de aztán hamar tönkremegy, az nem olyan jó


mondjuk én meg talán kicsit túl óvatos voltam mostanában, de az már más sztori


17/F

2020. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!