Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A helyemben változtatnál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben változtatnál, vagy maradnál ilyen? Velem egykorú lányok véleménye érdekelne. 19f

Figyelt kérdés

Amilyen most vagyok: külsőre nagyon sok lánynak tetszettem már,(mondták, hogy tetszem nekik). Nagyon sok bókot kaptam idegen lányoktól is.

Belsőre viszont teljesen az ellentéte, egy kissé zárkózott, de érdeklődő, szerény és kedves.

Régebben bátor sem voltam, és ezért nem történt velem semmi, most már kezdeményeztem is, és jól sikerült, annak ellenére, hogy semmi nem történt, és hamar vége lett. Ezzel a lánnyal azért nem sikerült együtt maradnunk, mert nem volt önbizalma, és azt érezte hogy szórakozom vele, vagy ki akarom használni. Persze bármennyire szerettem volna, nem lehetett megváltoztatni a gondolatait, és annyiban maradt.

Amikor hozzám "szép" és társaság központú lányok közeledtek, én nem foglalkoztam velük, mert nem tartottam hozzám illőnek őket.

Mostanában csak azon jár az agyam, hogy változtatnom kell, mert így semmi sem történik velem, és lehet hogy x év múlva is csak várni fogom a szerintem megfelelő lányt.

Viszont tartok attól, hogy gyökeresen megváltoztassam a belsőm, és olyan legyek amilyennek mások most is gondolnak.

Egy sokkal inkább nyílt, aki minden lehetőségét kihasználja, és semmin nem aggódik, vagy túlgondol személyiség.



2020. júl. 3. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont tartok attól, hogy gyökeresen megváltoztassam a belsőm"

Ettől nem kell tartanod, mert már kiforrt a személyiséged, gyökeresen nem tudod megváltozhatni. Szimplán az önbizalmadat kéne növelni, mert az látszik, hogy nincs.

2020. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha nem is gyökeresen, de változtatni biztosan tudok rajta, ezt valóban eltúloztam..

Az önbizalmammal valóban van baj, mert más a helyemben gondolkodás nélkül szórakozna, és nem aggódna a semmis dolgokon, ahogy a kérdésben írtam.

Azt azonban nem mondanám, hogy nincs, és azon is sikerült változtatnom, a sok pozitív visszajelzés és érdeklődés mellett.. :)

2020. júl. 3. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt sokkal inkább személyiségbeli fejlődésnekntitulálnám, mintsem a belsőd megváltoztatásán, hiszen az, hogy önbizalmat szeretnél szerezni vagy építeni azt, fejlődésre utal. Szóval én nem próbálgatnám a belsőmet változtatni mert az csak lelkiismeretfurdaláshoz vezetne, hanem a pozitív oldaladat erősíteni, esetleg perspektívát avagy hozzáállást változtatni. Az, hogy szerinted zárkózott vagy azon lehet változtatni (de persze ez sem baj, lehetsz alapbol ilyen beallitottságú) de az igaz, hogy célravezetőbb lenne ha nyitottabb lennél. A lányok szeretik a magabiztos fiúkat, mellesleg ha a kulsőddel sincs baj (márpedig elmondásod szerint nincs) akkor csak szimplán nem kéne ennyit aggódnod!


18/L

2020. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia, ez tényleg jobb megoldásnak tűnik. Ami azt illeti, amikor ezelőtt a "ne aggódj" monológot hallottam, attól csak jobban elkezdtem gondolkodni vagy aggódni. :S

Valamiért a világ összes emberének szeretnék a legjobban megfelelni, ami mindig sikerül is, viszont azután sem leszek elégedett magammal. :SS

Túl sokat foglalkozom olyan emberekkel is, akiket nagyrészt sosem látok többet még csak az utcán sétálva sem.

Remélem ha mélyvízbe ugrok a következő munkahelyemen, minden úgy sikerül majd ahogy most tervezem, és nem fogok többet ilyesmin gondolkodni. Egy olyan munkahelyet választottam, ahol rengeteg emberrel leszek egy légtérben, vagy kontaktusban.

Legutóbb egy hasonló munkahely is rengeteget változtatott rajtam, ezért bízom benne, hogy most is jó hatása lesz rám.

Köszönöm a véleményed, és hogy szántál a hülyeségeimre egy kevés időt. :)

2020. júl. 4. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!