Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a lány ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lány ennyire nem vesz észre (vagy nem akar észrevenni)?

Figyelt kérdés
Közel fél éve ismertük meg egymást és már a kezdetektől fogva nagyon egy húron pendültünk. És akkor még csak barátként tekintettem rá. Az oké, hogy azóta kb legjobb barátok lettünk, mivel mindent megosztunk egymással, és sose fogyunk ki a témákból sem. Mikor van időnk felhívjuk egymást, és találkozni is szoktunk. Viszont én már többet látok benne mint barátot. Pár hónapja el akartam hívni egy igazi randira, de akkor azt mondta, hogy a nagy korkülönbség miatt nem hiszi hogy működne, valamint a barátságunkat se akarja elrontani ezzel. Igaz 25 vagyok, a lány meg 18 lesz, de túl érett a korához, és tényleg nagyon hasonlítunk belül, ezért nehezen tudom elengedni. Viszont folyton más fiúkkal kavargat, ezért már ott tartok, hogy leülök vele beszélni erről. Csakhogy így nem tudok a barátja lenni, bármennyire is megkedveltem és ezért elengedni is alig tudom. Szerintetek elengedjem, vagy küzdjek még? Mivel tudom ha elengednem neki is fájna ez a döntésem...
2020. júl. 6. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ne foglalkozz vele, keres egy másik lányt, rengeteg csaj van még a világon!
2020. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még egy lánnyal se volt meg az életembe ez a közös nevező mint vele pl. De még az exeimmel se... Ezért nem tudtam eddig sem feladni. Azt mondják küzdjön a férfi nem? Attól lesz igazán édes a siker. A kérdés már csak az, hogy mikor érjük el a határt.
2020. júl. 6. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy kellemetlen és nehéz, de így csak magadat kínzod. Keresse egy másik lányt akinek számítasz és legyetek boldogok!
2020. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is látszik, hogy hosszú távon sose működik az ilyen fiú-lány barátság....


Kérdező!


Szerintem ez a csaj nem tud rád nem barátként tekinteni és ha nagyon bejönnél neki, akkor már lépett volna ő is feléd, szóval én is azt javaslom, hogy keress valaki mást, de:

előbb őszintén mondd el ennek a lánynak, hogy szeretnél vele komoly kapcsolatot és amennyiben nem megy bele, úgy a barátságotoknak vége, mert te ennél többet szeretnél és képtelen vagy csak barátként tovább kezelni őt - meglátod, hogy erre mit mond és mit lép és akkor tiszta víz kerül a pohárba és ha te tényleg nem jössz be neki, akkor legalább te se fordítod az idődet rá feleslegesen.


Értem én, hogy jó vele, meg közös dolgok stb, de, ha nem jössz be neki, akkor hiába, csak szenvednél tőle, meg az elutasítástól.


Szóval tegyél próbát és ha a csaj nemet mond, akkor engedd el!

2020. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A friendzone-ba sose hittem. Barátként kezdtük, de én sem véletlen szólítok le a buliba, vagy írok rá egy idegen lányra. A sok csalódás miatt én nem tudok egyből beleugrani az egészbe, szükségem van a hosszabb barátkozásra, hogy jobban megismerjem és beengedjem a “barlangomba”... Sajnos mikor megismertem utána hetekig nem tudtunk találkozni se különböző problémák miatt, így jócskán elhúzódott ez. Viszont az egyértelmű, hogy leülök vele ezt megbeszélni. Bár sejtem, hogy melyik véglet lesz...
2020. júl. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!