Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetek jó és érdekes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek jó és érdekes esetleg kommunikatívabb személy élőben?

Figyelt kérdés

Leginkább a beszéddel van problémám, ha valakit nem tartok elég érdeklődőnek, akkor elakad a beszélgetés, mert nem érzem hogy érdekelné bármi ami velem kapcsolatos, de akkor is ezt érzem, ha egy lány előtte leírta nekem, hogy tetszem neki. Sok témával kell rendelkeznem, és legtöbbször lenne is, de ha a partnerem csöppet sem segít vagy érdeklődik akkor hogyan lehet őt szórakoztatni? Általában ha egy lány nem beszél, akkor elkezdek magamról kicsit, hátha majd felhoz valamit, de előtte jobban bevált, hogy semmit nem mondtam, csak kértem hogy ő beszéljen magáról, ez minden lánynál hatásosabb? Ha bele gondolok a helyzetbe akkor számomra is ez lenne a jobb.

Na ez eléggé össze vissza lett, remélem egy kicsit érthető amire gondolok, és előre is köszönöm a válaszokat. :S



2020. júl. 7. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretnek magukról beszélni. A lányok is. Ha megtanulod hogyan kell beszéltetni magáról az illetőt nyert ügyes van beszélgetés terén
2020. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!