Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy bírod a szingliséget?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírod a szingliséget? Mióta nincs barátod/barátnőd? Hol ismerkedsz?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 14:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Nekem már másfél éve nincs barátom, nemtudom hol kéne az interneten kívül próbálkoznom..
2020. júl. 11. 14:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1,5 éve nincs. Nagyon jól megvagyok. Ez idő alatt párszor befürödtem az ismerkedéssel, de én azt tanácsolom neked ne erőltesd. Engedd el magad, élvezd a nyarat és jönni fog magától. Az ilyen erőltetett ismerkedésben az a baj, hogy nagyon rágörcsölsz
2020. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

20-hoz közeledek, sose volt még barátnőm, úgy hogy nem vagyok amúgy meleg...


Én bírom. Ismerkedni suliban, melóhelyen próbálkozok, de mindog befürdök az lányokkal... :D



Legalább szerztes még lehetek!

2020. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok és több, mint 2 éve nem volt barátnőm.

Azóta volt néhány kisebb-nagyobb próbálkozásom, volt olyan, hogy szerelmes is lettem a lányba, akivel aztán nem jött össze, volt olyan is, hogy innen randiztam egy lánnyal, de végül semmi nem lett...:/

2020. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

"16 éves vagyok és több, mint 2 éve nem volt barátnőm."


Ja, nekem is nehéz, 3 éves vagyok és 2 éve szingli.

2020. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok soha életemben nem volt senkim 😅🤣

Az ézrékenyebb pillanataimban rohadt szarul érzem magam, hogy egyedül vagyok, de amúgy meg vagyok, mert néha úgy vagyok az emberekkel, hogy elég😅


Bár amig nem vagyok megelégedve magammal, addig nem is akarok ismerkedni😅

2020. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt még barátom, nem igazán próbálkoztam, mert nincs elég bátorságom hozzá. Vannak pillanatok amikor teljesen jól viselem, vannak pillantok amikor jobban igényelném hogy legyen, de nem halok bele :D Várom az igazit
2020. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 év talán ebből csak 4 emberrel alakult volna valami csak végül egyik sem volt az igazi. Személy szerint most inkább élem az életem, karrier, aztán ha jön akkor jön, én várok. 18L
2020. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha nincs barátnőm, akkor nyilván sehol...

Amúgy csúnya vagyok és unalmas. Lassan már az idő is eljár fölöttem, szóval... :/

2021. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!