Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha külsőre nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha külsőre nem tetszik egy srác, de amúgy igen?

Figyelt kérdés

Aranyos srác, lehet osszejonnek vele, és nem is akarok külső alapján ítélni, csak nehéz elfogadni. A legnagyobb gondom például, h nagyon szőrös, mindenhol, pl. a keze, meg az ujjai is, és ez nekem nem tetszik, kb. undorítónak tartom.

Jó ezt meg lehetne oldani, ha leborotvalja, gyantazza, ilyesmi. A többi dolgot, ami nem tetszik azt meg sztem el tudnám fogadni, vagy előbb utóbb megszeretném.

Az lenne a kérdésem, hogy hogy mondjam el kedvesen, hogy nem tetszik, hogy tiszta szőr és jobban tetszene, ha legalább bizonyos részeken szőrtelenítene?

Vagy ha ez nem jön be, akkor hogy fogadja el ezt a dolgot, amit én kb. undorítónak tartok?

(tudom, h sokan szeretik ezt, meg ez egy férfi része, de nekem személy szerint nem tetszik)

Köszi, ha válaszolsz!



2020. júl. 13. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Felhozhatnád neki valahogy hogy neked sokkal vonzóbb ha egy fiú kevésbé szőrös, utalgathanál neki.

Ha nem veszi az adást, akkor mondd el neki egyenesen de kedvesen, hogy ez téged taszít. Biztos megérti

2020. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4%
Lassan fonni lehetne. Közben fancsali képet vágsz.
2020. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól összejöhetsz vele, most ne ez legyen a legnagyobb probléma 😅 Ha valakit igazán szeretsz, azt a hátrányaival együtt szereted, nagyon max a csávót megkéred, de ha nem, azt is el kell fogadnod
2020. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!