Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hobbival lehet könnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hobbival lehet könnyen lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A programozás, akadályfutás és az íjazás a jelenlegi kedvelt hobbiaim, viszont kevés lányt érdekelnek.

Olyan hobbit akarok kipróbálni, amit élvezek is és + dologként új ismerősöket és lányokat ismerhetnék meg.


Tudnátok ajánlani ilyen elfogaltságokat, ahol jól lehet ismerkedni? Esetleg ha valaki a Szekszárd-Kaposvár-Siófok "háromszögben" él akkor tudna mondani konkrét helyet.

(Mivel kis faluban lakom, nincs annyi lehetőség és utaznom kell)


Társas táncra szívesen mennék- de nem tudom hol és, hogy lenne-e párom.

Esetleg valakinek tapaszalata vele?



2020. júl. 13. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Hmm azt vetten észre a lányoknak az a legfontosabb, hogy mennyire vagy tökös, humoros, jófej, mennyire tudsz a válladon hordani egy jó beszélgetést és baráti közösséget. Focisták nagyon népszerűek. Én is meglepőtem, mennyi lány szereti hallgatni a tusolóban leejtett szappanos történeteket :D.
2020. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Na, de nem úgy volt, hogy egy ideig hanyagolod az ismerkedést, kedves ifjú?! :)

Így adjon az ember neked tanácsot, ha meg se fogadod....

2020. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Hát a saját elmúlt 25 évem tapasztalata alapján a programozás az nem egy csajozós hobbi :D sokkal inkább elrettentő

Szóval ha csak a csajozás a célod, akkor erősen ajánlom, hogy válassz valami mást

2020. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, engem nem rettentene el, ha inkább programozna semmint a haverokkal sörözne meccsen, de szerintem nem a közös hobbi hoz össze két embert, hanem a net. :D
2020. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Pomponlányokhoz beállni próbáltál már? Esetleg balett? :D
2020. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Gitározni érdemes megtanulni, a programozás meg szerintem is egyenesen elrettentő, általánosítanak a lányok.
2020. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

6-oshoz


Azért a kettő nem zárja ki egymást, max nem azzal kezded egy lánynál, hogy te programozó vagy :)

2020. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
66%
Menj táncolni. Ott vannak ám csajok , és lehet halászni.
2020. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

[link]

van sok face csoport is, ahol fel lehet mérni a lányok helyi táncpartner igényeiket :)

2020. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gördeszka, görkori.
2020. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!