Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy a csajozás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés
Budapesti fiú vagyok 16 éves. Józanul nem merek lányokhoz oda menni. Piásan megy simán a dolog de ott meg mindig részeg lányokkal megy csak és az összes hülye picsa. Szükségem van egy okos, értelmes lányra akivel el lehet menni akár csak sétálni is. Hónapok óta unatkozom a vírus miatt csak edzeni és bebaszni járok el a haverokkal de hiányzik egy lány az életemből. Mit csináljak másképp hol keressek? Nem jó az a duma hogy egyszer csak jön a szerelem, várj még majd 20 évesen. Mit tegyek?

2020. júl. 26. 21:03
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
100%
Próbálkozz józanon is. Talán találsz egy józan lányt.
2020. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak ivós bulikban ismerkedj.
2020. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Józanul nem merek lányokhoz oda menni."


Ez a probléma, ezen kellene változtatni. Növessz egy párat, haver!

Énnekem úgy ment, hogy arra gondoltam, hogy nincsen vesztenivalóm.


Odamegyek egy ismeretlen csajhoz, leszólítom. Ha bejön, hurrá! Ha nem, akkor ugyanott vagyok, ahol előtte, a csaj ismeretlen marad, soha az életben nem látom többet valószínüleg.

2020. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Talán szokj le az ivásról...... Aztán el lehetne kezdeni józanul ismerkedni, nem nagy dolog hidd el 😂 16l
2020. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdemelsz okos, értelmes lányt, maradj csak a súlycsoportodnál.
2020. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd a bátorságot és szed fel a lányt aki tetszik ha meg neki nem tetszel akkor meg lesz más:)
2020. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. Pont azon vagyok👌
2020. júl. 27. 00:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy alkoholista, dehogyis. Egyszerűen csak ne bulikban ismerkedj, nem azt mondom, hogy nem találni ott normális embereket, de ők általában nem részegek. Nem általánosítani akarok csak mondom. Menj fórumokra, ismerkedős csoportokba, stb. Az egyik legfontosabb, hogy minél több közös pont legyen.
2020. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
edzés mellé ne igyál, mert leviszi a tesztoszteron szintedet és nem fogsz akkora eredményt elérni
2020. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jozanul jobban fog menni; 19L
2020. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!