Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy nekem a csajozás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy nekem a csajozás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy. Születésnapon ott volt az egyik lány, akibe 7.osztályban szerelmes voltam, és próbáltam valahogy közelebb kerülni hozzá. Mind a ketten elég részegek voltunk, azt hittem hogy talán menni fog, de nem. Hiába próbáltam átkarolni, megölelni, kezdeményezni, nem jött be. A haveromnak viszont sikerült megcsókolni azt a lányt. Egyszerűen nem értem, hogy mi lehet a titka. Azt sem lehet mondani, hogy csúnya vagyok, mivel több lánytól is kaptam már megerőssítést, hogy nagyon is jóképű vagyok, egyszerűen mégsem tudok feloldódni még a piától sem. Talán túl görcsösen akarom, és nem vagyok elég laza és természetes? Mi lehet a baj? Miben kéne változtatnom?

2020. aug. 2. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Lehet ki kellen józanodni és akkor menne, btw az hogy jóképű vagy nem jelent semmit sőt.... 13-14 évesen amúgy is felesleges beb**ni, lesz még rá időd később is.
2020. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vicceske, honnan veszed, hogy 13-14 éves vagyok? Nagyon mellélőttél haver.
2020. aug. 2. 12:07
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia.

Szerintem semmiben sem kéne változtatnod. Egyszerűen ilyen vagy, és még lehet nem állsz annyira készen egy kapcsolatra. Vagy én azt tudnám javasolni, hogy sz.rd le a lányokat és add önmagad, hisz "sok csaj" azt szereti, ha Ő maga szedheti fel a fiút. Jó nem pontosan erről beszéltél, csak mondom elmondtam, ha nem bánod. :)

A görcsösen akarásba lehet valami, hisz nagyon be akarsz csajozni és ez nem jó. Köztudott tény, hogy általában sok %-ban (mert valakinél máshogy van), de Nálad szerintem pont az van, hogy nagyon akarod és nem jön össze, ezért nem is tudod bevonzani ezt. Jó tudom, hogy ha tetszik egy lány akkor általában kicsit feszültebbek vagytok, meg jobb formát akartok mutatni.. de a lényeg az, hogy ne nyomulj! Részegen meg főleg! A haverodnak biztosan azért ment a dolog, mert pl.: a csajnak Ő tetszett (Ő volt az esete, és akkor úgy volt vele, HÁ' MER' MIÉ' NE?!), vagy csak szórakozni akart.

Várj türelemmel erre a dologra, és semmiképpen se erőltess semmit sem, amit Te sem érzel faszának. Ha nem tudsz feloldódni, akkor hagyjad, mielőtt elrontanád a csajnál. :)

2020. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!