Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lenne érdemes ráírni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne érdemes ráírni egy teljesen ismeretlen lányra?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom egy jó beszélgetés az alapja mindennek. De ha a lány helyileg messzebb él, hogy lenne érdemesebb felvenni vele a kapcsolatot, rá írni, hogy ne a "szia mizu"-val kelljen kezdeni? Mert az már szerintem szinte azonnal bukta. :(

Valami tippre lennék kíváncsi, nem tudom mit mondhatnék neki, hogy ne legyen számára, számomra kínos a helyzet.

Értelmes válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2020. aug. 2. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
„Szia te egy fa vagy?”
2020. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült e, hogy van valami közös érdeklődési kör?
2020. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Az tényleg fontos lenne, hogy látod-e a profilján, hogy mik érdeklik. Nézd meg a képeit is, hátha ott látsz valamit.


A "szia Mizu"val az a baj, hogy egyrészt lehet az is, hogy ez egy tipik szöveg, másrészt ezzel áthárítod a lányra a kezdeményezést.

2020. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám egyszer az egyik srác olyan szöveggel írt (megjegyzem egy facebookos csoportba voltunk tagok mindketten) "szia. Láttalak a csoportban, és szimpatikusnak tűnsz, szeretnélek megismerni, van rá esély? " vagy valami ilyesmivel, már nem teljesen emlékszek, hisz ez másfél éve volt, és azóta is tartósan beszélgetünk. :)) A lényeg hogy legyél laza, de ne a nagyon csábítós fajta laza. Első körökben érdeklődj a hobbijairól, vagy hogy milyen zenét szeret hallgatni. Szerintem az első pár mondatból amit írogattok, már le lehet szűrni hogy mennyire érdekelt ebben a 'rádírokhogymegismerjelek' dologban. Ha pedig látod hogy inkább máshova kívánna, szerintem hagyd.. Ez csak az én véleményem, sok sikert neked. 😁 16L
2020. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, még nincs meg, akire szeretnék írni, hogy megismerhessem. A pillanatra várok, amikor bele futok abba a lányba, akire mondhatom, hogy "Igen, őt meg kell ismernem". :)
2020. aug. 2. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá hogy szimpatikus és szívesen mégismerned nincs ebben semmi ciki szerintem cuki egy ilyen uzi.Ha találsz közös pontot persze az is jó sőt . Vagy ha ragaszkodsz a szia mizuhoz akkor úgy megjegyzésként nekem ebből is lett egy 1 éves kapcsolatom szóval ez sem lehet olyan rossz kezdés.
2020. aug. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem szereti a „Szia, hogy vagy?” típusú leveleket – sokan nem is válaszolnak rá –, érthető okokból. A beszélgetésnek már az elején próbáljuk meg felkelteni az érdeklődést, kerüljük a sablonos megfogalmazást! A legjobb, ha a kiszemelt adatlapján szereplő információkra kérdezünk rá, arra tereljük a hangsúlyt! Például egy ilyen indítással sokkal nagyobb az esélye, hogy kialakul egy hosszabb beszélgetés: „Látom, Te is szereted a magyar filmeket, mit láttál legutóbb?”
2020. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!