Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek írjak rá a fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak rá a fiúra?

Figyelt kérdés

Bátyám haverjáról van szó, és amikor jött bátyámhoz, mindig beszélgettünk kicsit, nagyon kedves volt velem, és legtöbbször rám nézett, ha mondott valami vicceset, stb... Nekem barátom volt, és nem tudom, hogy emiatt maradt-e csak ennyiben az egész. De most már, amikor szakítottunk, bátyám elköltözött, és nem találkozom vele. De egész kiskorom óta ismerem, és mindig tetszett. Gáz lenne, ha most ráírnék?

Még egy baki, hogy ő 190, én 160 cm vagyok. Ez nagyon zavarhatja?

Megtaláltam youtube-on is, és a lejátszási listái alapján igazából nincs is ember, akivel jobban egyezne a zenei ízlésünk. Gondoltam ezzel ráírni.



2020. aug. 7. 16:40
A kérdező szavazást indított:
ne írj rá, azt inkább a fiúnak kéne
írhatsz valamit a zenei ízlésetekkel kapcsolatban
írj csak valami lazát, pl. mizujs? :)
írj rá az éjszaka közepén, hogy találkozni akarsz vele :D
írj, de mást
36 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha várod, hogy a fiú írjon néked, az sohasem fog bekövetkezni.
2020. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tipp, hogy mi mást írjak? :)
2020. aug. 7. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg neked kéne lépni, mert a srác simán hiheti azt, hogy még mindig pasid van meg azt sem tudja, hogy tetszik neked.

Nyugodtan írhatsz neki, de ha bátyád nem extrém szivatós és hajlandó lenne kicsit segíteni, akkor azt is lehetne, hogy nála találkozzatok hárman (vagy többen, akár hívhattok barátokat) először. Élőben sokkal jobban láthatod, hogy érdekled-e őt.

A magasság meg akkor probléma, ha az a srác pont nem szereti a magánál sokkal alacsonyabb lányokat, de ez nem hiszem, hogy így van, ha korábban is szemezett, flörtölt veled. Akkor is kicsi voltál, nem? :) Köztem és a párom között még nagyobb is a különbség, de ez nem akadályoz minket, mert szeretjük egymást.

2020. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!