Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen? (Lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? (Lent hosszú szöveg)

Figyelt kérdés

Ha egy idegen lánnyal kell beszélni semmi feltétel nélkül akkor bátran ki állok a sorból es beszélgetek vele!

De ha beke gondolok hogy az adott lánnyal akár komolyabb is lehet a dolog neki állok stresszelni és gyomor idegem van idegeskedem es sokat agyalok a dolgokon...

Példa: tegnap meg ismerkedtem egy lánnyal kedves aranyos volt csak véletlen találkoztunk en csak simán beszélgettem vele majd el mondta a nevét és miután nekem mennem kellet rá írtam facebookon be jelöltem úgy ahogyan ez a szokás a mai generációban. Mielőtt még vissza irt volna el kezdtem agyalni hogy lehetne több is mivel öleléssel váltunk el egymástól úgy hogy azelőtt sohasem találkoztunk!

Amióta neki álltam gondolkodni úgymond nagyobb értelemben azóta ideges vagyok. Este el hívtam találkozni arra gondoltam el hívom randira de ő ki emelte hogy el jön velem találkozni De! Nem randi! Aut mondts élőben jobban ki tudja majd fejteni az okát...

Éjjel alig aludtam gyomor gorcsom van es nagyon várom hogy írjon amennyit nagy nehezen aludtam akkor is róla álmodtam... miért kezdtem el stresszelni amikor az elején nagyon könnyen ment minden ?


Tudom hosszú lett es köszönöm ha végig olvastad ha pedig válaszolsz azt is meg köszönöm

16/f



2020. aug. 10. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tök természetes! Gondolom egy izgulosabb érzelmesebb alkat vagy de persze hogy izgulsz! Szimpatikus volt a lány és szerintem elkezdett megtetszeni és ilyenkor már izgul az ember és agyal a jövőjen. Szerintem ez aranyos sajnálom hogy nem úgy alakult
2020. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert az elején nincs tétje, jobban lepereg rólad ha egy teljesen ismeretlen lép le. Mikor már bejelölöd és találkára hívod, azaz próbálod vele építeni a kapcsolatot, ott már nyomást érzel, mert bármikor visszautasíthat, ahogy tette ez a lány is (megmondta hogy nem randiztok). Utána is próbálj úgy hozzáállni mint az elején, hogy nem görcsölsz azon mi lesz, mert úgysem tudod irányítani.
2020. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a dologból, kedves kérdező? :)
2021. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!