Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lányként egyedul megyek le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányként egyedul megyek le diszkoba az ciki? Milyen problemak erhetnek? Tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 05:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dzsina és rape veszélye áll fennt. Csak óvatosan.
2020. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rapet és dzsinát sokszor "barátok" és ismerösök követik el,amerikai adatok alapján 80%ban
2020. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, hanem inkább veszélyes.. Én nem mernék, ha nincs senki akit magaddal tudnál vinni, legyen az egy másik lány, vagy fiú akkor lehet nem kellene. Ha mégis mennél, legyen barátnőd aki látja merre van és azonnal tud segíteni ha baj van.

(Végső esetben, ha mostanság mennél és pesten élsz, akkor lehet tudnék jönni és már akkor sem leszel egyedül...)

20/l

2020. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért legalább egy barátnőd legyen veled. Italt ne hagyjatok magára és ha valaki buli közben zaklatna, akkor keressetek egy biztonsági őrt.


27/F

2020. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs ott körülötted senki, az jó - de ha nem tud rólad senki, nem figyel rád senki, az rossz. Nagyon könnyű ilyenkor egy csomagtartóban ébredni.
2020. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is sokkal jobban szerettem egyedül bulizni,mint társasággal,mert sokkal felszabadultabban tudok így partizni,nem kell arra figyelni,hol vannak a többiek,és a legfontosabb,h addig maradok,amíg nekem jól esik,és nincs abból sértődés,ha én még maradnék,de a többiek már mennének.A belváros közepén mondjuk könnyű dolgom van,mert gyalog eljutok a legjobb a helyekre,és ugyanígy haza sétálok.Mivel nem iszom alkoholt,plusz elég határozott a fellépésem,még soha semmi atrocitás nem ért-,de elárulom,h egyetlen egyszer,évekkel ezelőtt pont akkor került az italomba vmi,amikor barátokkal voltam,szóval az se ment meg semmi rossztól!Azóta viszek mindig magammal itókát,és csak azt iszom,amúgy se kell engem meghívni semmire,nem vagyok rászorulva!!:)
2020. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem ciki hanem veszélyes. Nagyon veszélyes, annyi elmebeteg van hogy az hihetetlen...
2020. dec. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!