Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony fiúként hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiúként hogyan tudnék ismerkedni? Mennyire fontos a lányoknak a fiú magassága?

Figyelt kérdés

Egész életemet végigkísérte ez a probléma, amiről nyilván nem én tehetek, és nem is arról akarok írni, hogy mennyire sajnáltatom magam meg ilyenek, ebbe én beletörődtem, elfogadtam ilyen vagyok, de azért mikor ez az eszmém egy másik emberrel találkozik akinek ez új, pl. ismerkedésnél, akkor sokszor nézeteltérések lesznek...

Sok randim ment félre amiatt, hogy a lány (bár tudta, mert ezt fontosnak tartom tudatni mással) a magasságom miatt kosarazott ki. De rengetegen emiatt a tény miatt csak barátként tud rám tekinteni, mivel kicsi vagyok és "aranyos" vagy ilyenek és így nem tudnak rám vonzóként tekinteni...

Szóval emiatt elég érdekes szituációban vagyok és szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy hol lehetne így olyan alacsony lányokkal ismerkedni akiknél úgymond esélyem is lenne?

Nyilván egy kapcsolat sok mindenen múlik, nem mindent a magasságomra hárítok, volt hogy más miatt nem jött össze, de az esetek nagy többségében ha ez kiderül vagy szembesülnek vele akkor taszító, erre akarok utalni.

Már vagyok abban a korban, hogy szeretnék boldog lenni és kapcsolatban élni, készen állnék erre. Csak ahogy én vettem észre eleve kevés alacsony lány van, még kevesebb akar szintén alacsony pasit és még akkor is benne van, hogy lehet nem vagyunk egy hullámhosszon és a többi ahol a többi embernek kezdődik az ismerkedés...

Érdekelne a többi ember véleménye, és esetleg hogy van e valami ilyen körök vagy tevékenységek ahol van esélyem ismerkedni ilyen egyénekkel :D



2020. aug. 26. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Összejönnék egy alacsony sráccal
Nem jönnék össze egy alacsony sráccal
Csak akkor ha magasabb nálam a srác
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy alacsony?
2020. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne tudni, hány cm vagy. A legtöbb lánynak szerintem elég, ha magasabb vagy nála pár centivel.
2020. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

164 centi vagyok...

Eleve nem sok lányt ismertem aki alacsonyabb volt, vagy közel is lakott volna hozzám, bár Pesti vagyok, de valamiért nincs szerencsém, az élet nem hoz össze velük...

2020. aug. 26. 16:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vannak nálad alacsonyabb lányok. Csak éppen nem volt még szerencséd velük találkozni.
2020. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nyilván vannak, de azok lehet, hogy azért alacsonyabbak mert fiatalabbak és majd még nőnek és akkor magasabbak lesznek, vagy ilyesmi...

De mint mondtam igen, a szerencse is közrejátszik... Ezért szeretnék valami tanácsot vagy ilyesmit kérni

2020. aug. 26. 16:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lányoknál, nőknél ez kb. az átlag magasság. Hidd el, én ismerek sok alacsonyabbat. Én is ennyi vagyok egyébként, engem nem zavarna.
2020. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne továbbá tudni hogy hány éves vagy, mert ilyen 18-21 éves koráig nő még az ember.
2020. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egész családban a nők közül én vagyok a legmagasabb a magam 167 cm-vel. A barátnőim nagyrésze vagy alacsonyabb mint én vagy velem egymagas. (komolyan ha 5 olyan lányt ismerek aki 1-2 cm-nél többel magasabb nálam) Lehet, hogy Szeged van elcseszve és az összes alacsony lány itt van...

164 cm nem nagyon alacsony simán vannak nálad alacsonyabb lányok is.

21l

2020. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

20F vagyok, de már nem növök sajnos, szóval ez már nem opció... A család alapból nem olyan magas, szóval ez nálunk normális magasság.

Elhiszem, hogy a világon, de még itthon is sok alacsony van, egyszerűen azt mondom kapcsolati szinten nagyon elenyésző... Mert lehet nem alacsony srácot keres vagy van neki barátja stb. és ez a problémám, hogy nem találok egy társat.

2020. aug. 26. 16:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem kerestek meg sosem az NBA-ből (és már nem is fognak), de találtam nálabb alacsonyabb lányt. Később pedig nem is figyeltem és magasabb lánnyal jöttem össze, majd ismét.

Ne görcsölj!

2020. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!