Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, kezdeménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, kezdeményezzek lányoknál, hogyan bátorítsam magamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyszerre több problémával fordulok hozzátok.

Az egyik az önbizalom hiányom a másik pedig az ötlettelenségem. Eddig soha nem tudtam leküzdeni a félelmemet a kezdeményezéssel kapcsolatban. Az oké, hogy menjek oda a leányzóhoz, de mégis, milyen ürüggyel? Nem mehetek csak úgy oda, hogy szervusz te is szereted a csülökpörköltet? Vagy legalábbis hülyének nézne szerintem. Azt tudni kell, hogy elég önbizalom-, és szeretethiányos vagyok. A szüleim nem sokat foglalkoznak velem. Zárkózottab vagyok az átlagnál de nem vagyok az a tipikus megyek a sarokba egyedül lenni. Kicsit máshogy látom a világot mint a velem egykorúak többsége. Humoros vagyok - több ember elmondása alapján - és jóképű is. Kis felesleg van ugyan rajtam, de nem vészes, és elkezdtem fogyókúrázni. A szeretteim szerint értékes ember vagyok, magamat mégsem érzem annak, ezáltal nem merek kezdeményezni lányoknál, (pedig jó lenne már valakit szeretni, persze úgy hogy viszonozza is) mert úgy érzem nem vagyok elég jó. Többször próbálkoztam, a vége az lett mindig, hogy elutasítottak. Közben a vérnyomásom a fellegek lábát vakarta, és tiszta ideges voltam. Hogyan tudnék ezeknek a gátlásaimnak végetvetni és egy komolyabb kapcsolatot kialakítani?


2020. aug. 28. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, nagyon érzem amit mondtál, kb mint ha a 2 évvel ezelőtti énemmel beszélgetnék. Épp ezért is, ha privátban van kérdésed, akkor nyugodtan kérdezz, de itt leírom le, amit tudnod kell.

Ugyanaz a hátterem mint neked, annyi különbséggel, hogy velem a család törődött velem (apa nem, mert válás volt amikor 3 voltam).

Nos, én úgy kezdtem, hogy a Sikerre Hangolva youtube csatornáról lestem trükköket, hogy hogy lehetnék magabiztosnak tűnő ember. Erre a szemkkntaktus szándékos tartása a legjobb, nézd meg azt a videójukat, tényleg segített. De olyan szinten, hogy random csajok a gimimből, akiket nem ismertem név szerint, elpirulva köszöntek nekem. Oltári érzés volt.

Azt azért el kell hogy mondjam, hogy szerencsém volt, mert akkor jöttek a versenyeredményeim, de igazából ezek a pozitív visszajelzések adnak neked tényleges magabiztosságot. Egy fontos szabály: sose ess túl a ló túloldalára! Maradj az, aki vagy, csak a magabiztosságod miatt engedd jobban kibontakozni aki vagy. Magamra visszatérve: a gimiben volt 3 komolyabb barátom, egyetemen 60-an voltunk és visszahallottam, hogy mindenki imád amiért pozitív és rendes vagyok mindig.

A csajozásról meg fogd fel úgy, hogy nincs sok esélyed megtalálni azt, aki tényleg passzol hozzád, szóval csak lazán vedd a dolgokat (nem könnyűvérűekre buzdítalak), ha nem akar téged, akkor ő vesztett többet, ezt sose feledd! De igen, menj oda hozzá, ne a pörkölt miatt, hanem hogy szimpi vagy, szívesen ismerkednék veled. Egy intelligens lány ezt elfogadja (ha nem zavarod éppen), vagy szépen utasít el, ha nem tetszel neki, vagy ha barátja van. Ennyi és nem több. Próbálkozni kell, előbb vagy utóbb, de lesz valakid

Sok sikert és tényleg ha van bármi kérdésed tedd fel nyugodtan priviben is, vagy akár itt is

19/F

2020. aug. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2020. aug. 29. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!