Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az ciki, ha 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ciki, ha 16 évesen még sohasem csókolóztam?

Figyelt kérdés
A múlt nap egy gimis kolis társaságban leültünk beszélgetni, és feljött a téma, hogy ki az, aki még soha nem csókolózott és hát...egyedül én emeltem a kezem. Valahogy egyáltalán nem tudok úgy közeledni a lányokhoz, hogy akár egy csók elcsattanjon. Én vagyok a tipikus jófej vicces srác, aki legtöbbször ütős beszólásokkal szórakoztatja a népet. Mit és hogyan kellene csinálnom?

2020. szept. 4. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha tényleg jó a humorod, akkor már lenne barátnöd. Engem tuti levennél a lábamról, ha vicces vagy.
2020. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
nem ciki, majd eljönn a te idöd is, ugy mondod mintha 40 éves lennél
2020. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy!
2020. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
88%
Nyugi még van időd, én 18 évesen csókolóztam először.
2020. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

19 évesen ugyanígy vagyok

De nem aggódok, neked se kell, majd jön ha jönnie kell, addig meg nem kell izgulni meg hasonlók


Jah és ne érezd rosszul, hogy csak te nyújtottad a kezed, nem vagy egyedül, lehet másnak se volt még, csak nem vallotta be, neked legalább volt bátorságod

2020. szept. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Rosszul magad*

Bocsi kihagytam

2020. szept. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy. Egy csomó korodbeli lány van amúgy, aki szintén nem csókolózott, meg barátja sem volt...
2020. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Figyu, én másfél hónap múlva leszek 18 és még én sem csókolóztam. Gáz, nem gáz, ez van...

Szerintem akkor gáz,ha gáznak érzed...

2020. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

nem gáz, viszont esetleg a beszólásokon gondolkozz el


nekem régebb jó volt a humorom, aztán kzdtem átállni részenként az ilyen "vicces" beszólásokra, egy ideig kacagtak rajta, aztán nem csak az ellenfeleim szóltak meg miatta


most már térek vissza a saját egyéniségemhez, jön vissza a régi humorom, tovább fejled, kiegészül (persze a viccek társaságtól függőek, de ha kevesebbet erőlteted a vicceket, akkor talán jobb esélyed lesz)


de ettől függetlenül nem baj, ha eltart, míg lesz barátnőd, stb.

vannak akik a túl menő srácokra mennek, aztán megbánják, majd eneked is kialakulnak a kapcsolatok (belém például az utolsó évekbe pont akkor lettek lányok szerelmesek (legalábbis akkor vallották be), amikor a legkevésbé számítottam arra)

2020. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!