Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú nektek milyen ideálban tetszik? Úgy értem külső, belső, súly, méret, népszerű, népszerűtlen, vicces, vagy okos, stb.. Kort is írjatok!

2020. szept. 8. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Nekem nincs komoly, határozott ideálom.

Ezt nem tudom így magamnak megszabni, hogy például nekem a göndör haj a fiún egy feltétel💁🏻‍♀️

Mert van,akinek eszméletlen jól áll 😍

De van olyan is,akinek nem annyira vonzó,ha göndör a haja.

Szóval, mindenki máshogy néz ki, és van,hogy bizonyos belső tulajdonságok miatt kezdek máshogy érezni egy fiú iránt, mint eddig


Viszont belső tulajdonságok terén már van óhajom/ideálom 😌

Sajnos nekem nem jön be az olyan fiú,aki nem tudja tisztelni a lányokat, és hiába egy szőke herceg,ha tök bunkó 💁🏻‍♀️


Nagyon jól érzem magam az olyan fiúk társaságában, akikkel meg tudjuk érteni egymást, tudunk nevetni, nem vagyunk túl komolyak...

És hát, nekem nagyon bejön,ha valaki tisztelettudó egy lánnyal, és ezt el is várja magával szemben is...

Csendesebb fiúkkal könnyebben elvagyok, viszont ha nekem kell erőltetnem a beszélgetést, és témát találni, akkor inkább hanyagoljuk


Sokkal jobban imponál,ha nálam magasabb a fiú 💁🏻‍♀️

Szóval,ez nagy elvárás,mert nem vagyok alacsony😁


Nálam nem számít,hogy mennyire népszerű,vagy népszerűtlen,ha nincs túlságosan elszállva magától,akkor tudom kedvelni.

Persze,ha egy önbizalomhiányban szenvedő srácról van szó...😳



Kicsit hosszú lett, de jó is volt átgondolni, és így végigolvasva mégiscsak van ideálom...(ha a külső nem is tartozik közé)

2020. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Kedves #2 Válaszoló!

Miért szeretnéd tudni? :(

2020. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 3# válaszoló!

Csak kíváncsi vagyok :D De ha ez gond akkor nem kell elmondani, csak kérdeztem. :)

2020. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Rendben, Kedves #4 válaszoló!

Szerintem ez nem valami érdekes, de 16 vagyok, és 175 cm fölötti 😌


Hát te?

2020. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Értem :D én 18 vagyok és 168 cm, szóval kiestem a körödből. XD
2020. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves #2 válaszoló, ne itt ismerkedj! És #1 válaszoló köszi a választ :) de mit akartál mondani az önbizalomhiányos fiúkrol? 🤔
2020. szept. 8. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt szerettem volna kifejezni vele,hogy ha egy fiúnak nincs önbizalma, az engem most már taszít. Régen nem így volt, de már sok :(

Persze, ha ez csak minimális értékű, akkor azzal csak együttérzek, viszont van sok olyan fiú és lány,aki ez alatt van jóval.

Én se vagyok valami határozott csajszi(illetve bizonyos dolgokban igen😌)

De úgy feltalálom magam, és nem rossz beszélgetni...


Bocsi #2 válaszoló :(

2020. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Külső (ez az ami a legjobban bejön, de nem feltétel. Ha valaki nem így néz ki is ugyanúgy lehet tetszhet)


Fekete/nagyon sötét barna, hosszabb, hullámos haj

Világos bőr

Kék/szürke szem

Legyen nálam magasabb (160 centi vagyok, úgyhogy ez nem nehéz)

Átlagos/kicsit sportos testalkat, nem jön be ha valaki ki van gyúrva



Öltözködés


Fekete farmer

A cipő mindegy csak legyen igényes és ne legyen nagyon élénk színű

Sötétebb pólók/ingek

Pulcsik

Tetszenek az elegánsabb dolgok, az ing és a nyakkendő, vagy mondjuk a szöbetkabát



Belső


Morbid, fekete, szarkasztikus humor, számomra fontos hogy vicces legyen és tudjunk együtt nevetni

Intelligens, művelt

Legyen meg a közösbérdeklődés, szeresse a művészeteket, színházat stb

Pozitívum ha tud valamilyen hangszeren játszani

Őszinte, megbízható, egyenes, hűséges, legyek fontos neki

Lehessen rá számítani

Ne legyen agresszív, lehessen vele normálisan megbeszélni ha van valami konfliktus, legyen kompromisszum képes

Legyen udvarias, tisztelettudó

2020. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

[link] olyasmi mint ő, külsőre, vagy mint Pál utca

Belsőre pls ne legyen népszerű, inkább kicsit kocka, gamer, jó sok sötét humorral megáldva

Ez az ideál, ettől függetlenül voltam szerelmes teljesen eltérő fiúkba is

2020. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!