Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik az egyik osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik osztálytársam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
(16) F vagyok és az egyik osztálytársam tetszik amióta elkezdődött a suli.. Nem nagyon vagyok vele jóba és nem is beszélünk...(haragszik is rám szerintem). Viszont két napja többször vettem észre hogy engem nézett órán és mikor visszanéztem rögtön elkapta a fejét. Kezdeményezzek valahogy? Ha igen hogy? Válaszokat köszi előre is.

#szerelem #bejön a csaj tetszésileg #jó segge van
2020. szept. 11. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk valamikor ülj le mellé, és kérdezd meg hogy haragszik e rád, és ha igen miért, mert szeretnéd vele megbeszélni.

Ez pl egy hibátlan indítás, és nem is valami fars baromsággal nyitsz.

2020. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adom az elsőt. Személyszerint én is örülnék neki
2020. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Már messengeren megbeszéltük és azt mondta, hogy nem haragszik, csak nem akar velem beszélni... Szerintem egyértelmű jel arra, hogy mégis haragszik, de nem tudom
2020. szept. 11. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akar veled beszélni, akkor bukta.


Majd ha esetleg valamivel felkelted az érdeklődését, de eddig felejtős a csaj.

2020. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. mintha én írtam volna ki. Csak én nem tudok mit csinálni a helyzetemben.


Am megkérdezted hogy miért nem akar beszélni?

2020. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát egyrészt jó hülye vagy hogy ilyeneket online beszélsz meg valakivel, főleg ha az a kiszemelted. Pedig személyesen egy tök jó alap lett volna. Másrészt ha nem akar veled beszélni, akkor engedd el.
2020. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt a kiszemeltem mert nem törődtem vele azért mert ellenséges volt. És ezt már régen beszéltük meg és most fura lenne ha kérdezném miért nem akar beszélgetni.
2020. szept. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!