Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek arról, hogy egy lány minél hamarabb meg kell fogni/ hozzá kell érni többször is?

Figyelt kérdés

Nem megy a csajozás, nincs barátnőm és egy csajozós könyvben olvastam, hogy randin meg kell fogni a csajt. Meg minél hamarabb meg kell csókolni. Persze csak ha jó, vagy jó volt a randi.


Az a helyzet, hogy elsősorban barátnőt akarok és nem csak szexet.


Gondolom nem arra célzott a könyv, hogy fogjam meg a csaj mellét vagy seggét, de nekem ez akkor is kicsit furcsa.


Miért kéne fogdosnom a csajt?

Miért nem jó ha beszélgetek vele és rendes vagyok?


Olyan csajt akarok, akinem nem a szex miatt kellenék.


Mi a véleményetek?



2020. szept. 11. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Fogd meg, csak akkor fog veled járni.
Ne legyél hülye, nem kell fogdosni. Bunkó dolog.
48 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy kapcsolatban nem csak a szex a fizikai kontakt. Általában egy kapcsolatban nagyon fontos a fizikai kontakt, és azzal kifejezni az érzéseidet. Ilyen pl az, ha egymás mellett ültök és elkezded simogatni a hátát, vagy megöleled, ilyesmi
2020. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát aki nekem első randin megfogná a mellem, azt tuti t.kön rúgnám. A könyv nem arra célzott, hogy pl. simíts végig a vállán, érj a karjához meg ilyenek? Mert elég nagy a különbség! Bár utóbbira sincs szükség első randin, csak ha már megvan az összhang és kicsit megismertétek egymást.
2020. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én útálom ha random emberek belemásznak az intim szférámba. 1-2 randinál nálam max az ölelés az amit szívesen fogadok. Utána ha már ismerkedünk egy ideje, megfoghatja a kezem, meg adhat puszit. Megcsókolni pedig csak úgy csókokok meg valakit ha már együtt vagyunk.
2020. szept. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Középkorban voltak a trubadúrok évekig leveleket írogattak,elmentek háborúzgatni hogy bizonyítsák a szerelmüket a nőnek és közben hozzá se értek a nőhöz .

Közben meg a spiné élte a világát . Döntsd el melyik a jobb !

2020. szept. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Valószínűleg nem szexuális töltetű érintésekre gondoltak. Simísd végig a karját, hátát, esetleg megölelheted. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2020. szept. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem kifejezetten fontos hogy hozzámérjen többször is az első randin. Abból érzem hogy érdeklem, és így én is jobban ki tudok nyílni, felbátorít hogy nem feleslegesen strapáljuk magunkat, hanem ebből lehet valami.

Nem is tapizni kell, ezek ilyen leheletfinom dolgok. Pl a kezemhez ér, vagy elsimítja egy hajtincsem, ilyenek. De ha görcsösen csinálná valaki az érződne, ennek amolyan természetes nyíltság formájában kell jönnie. Hogy lássam hogy nyitott rám és el tudna képzelni a barátnőjeként.

És igen, a csók is fontos hogy hamar megtörténjen ha minden klappol, mert akivel tök jól érezzük magunkat de mégsem csókol meg több randi után sem, az iránt lankad az érdeklődésem. Úgy érzem hogy nem vesz komolyan, nem érdeklem, vagy nem is akar semmi komolyat, csak elszórakozgatni egy kicsit, abból meg nem kérek.


És ez meg milyen felfogás hogy olyan csajt akarsz akinek nem a szex miatt kellenél? Annyira általános dolog hogy szegény ártatlan pasikat a szexszel üldözik a nők, és kihasználják őket? Fordítva ülsz a lovon.

Pont hogy a nőknek fontosabb hogy tartalmas, komoly, hosszútávú párkapcsolatuk alakuljon ki.

Én kizárólag komoly kapcsolat keretein belül szexelek, de azon belül igenis számít, nem kell olyan pasi akin nem érzem minden nap hogy szét akar szedni, annyira kíván.

Nehogymár könyörögni kelljen neki a szexért, meg valami különleges alkalom legyen ha megfektet.

A párkapcsolatoknak bizony alappillére a szex, ahol nincs, azt barátságnak nevezik.

2020. szept. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
En szeretem ha mar az elso randin elso csoknal a fenekemet fogja meg mikozbe csokol.
2020. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!