Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már sosem lesz barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

17 éves koromtól szeretnék nagyon barátnőt, és szeretnék szexelni. Azóta eltelt 6 év! De semmi nem változott:( Igazából mostmár a szex helyett inkább a szeretet hiányzik nagyon.

Elveszettnek érzem már magam, hogy nem volt még barátnőm, csak keresgetem a lányokat, de semmi nem jött még össze. Meg nem tudom milyen érzés a kölcsönös szeretet.


2020. szept. 28. 18:05
 1/4 anonim válasza:
75%
Annyira unalmas ez a rinya. Ha siránkozol, picsogsz nem is fogsz kelleni egy nőnek sem. Próbálkozni kell, ismerkedni. Ha ennyi idő alatt nem jött össze semmi akkor pedig elkell gondolkodni mi az oka és változtatni rajta.
2020. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Rossz helyen, rosszakt keresel. Ne kapalozz a lanyok es a kapcsolat utan. Engedd el magad, elj nyugodtan, szeresd magad, aztan ha jonnie kell, ugyis jon.


Nem lehet, hogy te rontasz el valamit?

Egyik haverom (23) ott rontja el, hogy fiatalabb lanyok tetszenek neki (16-18), akik nem olyanok mint o. Ilyen tipikus “muno akarok lenni”, akiknek meg (altalanositva) nem jonnek be az olyan tipusok, mint a haverom.

Kitartast.

2020. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%
Tényleg unalmas már, itt senki nem fog nőt találni!
2020. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha kitartóan keresel, idővel találni fogsz valakit. Én is éreztem magam hasonló helyzetben, aztán egyik napról a másikra megismertem egy csajt, és pár nap alatt egymásba szerettünk. Ne sirasd magad, hanem menj és ismerkedj.
2020. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!