Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz ha egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy lánynak 17-18 évesen még nem volt pasija?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van meg a lehetősége, nincs sok srác körülötte stb. Ez a mai világban nagyon gáz már nem? Pedig nem vagyok ronda, a stílusom is jó és félek hogy ha egyszer találkozok valakivel és megtudja hogy még totál tapasztalatlan vagyok azt fogja hinni hogy valami komoly baj van velem, pedig szerintem nem, csak olyan iskolába járok ahol nincs sok olyan srác akivel lehetne valami illetve azon kívül egy olyan baráti társaságban vagyok akikkel csak együtt járunk ki de nem nagyon megyünk új helyekre, a barátnőimnek mind van barátja szóval velük nem nagyon tudok menni ismerkedni. Attól félek hogy én így fogom végezni örökre...Elbasztam a fiatal éveim és szinglin halok meg. Nagyon szeretnék szeretve lenni és én is szeretnék valakit szeretni de valahogy nem jön össze. Tanácstalan vagyok, és emiatt az egész miatt minden este sírok egyedül, mert a barátnőim a pasijukkal vannak és nem tudom kinek kiönteni a lelkem mert folyton együtt vannak a barátjukkal.
2020. okt. 3. 15:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Persze fel lehet fogni úgy is hogy legalább van időm magamra, a tanulásra, de olyan szinten magányos és szomorú vagyok hogy csak erre tudok koncentrálni és amikor egyedül vagyok itthon csak sírni van kedvem tőle és olyan szinten levesz az önbizalmamból is az hogy nem jön össze semmi hogy minden nagyon nehéz így.
2020. okt. 3. 15:25
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Úgy éled az életed, ahogy akarod.
2020. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ez igaz, tudom hogy senkinek semmi köze ahhoz hogy mikor lesz az első barátom de sokszor érzem hogy ez sokaknak furcsa hogy még nem volt.

Illetve én tényleg nagyon szeretnék párt csak nem olyan egyszerű találni, általában akiknek bejöttem azok nekem nem igazán, akik meg nekem jöttek be, azok felé én nem mertem lépni nagyon és ők se léptek felém. De most nagyon olyan srác sincs akivel beszélek és tetszik, akkor egyszerűbb lenne, sajnos van egy srác akit nem ismerek de szoktam látni a városomban néha és tök szimpatikus de nem tudom hogy valaha kapcsolatba tudnánk kerülni egymással mert én se fogok csak random odamenni hozzá és ő se fog, pedig ha látjuk egymást akkor sokszor szemezünk.

2020. okt. 3. 15:42
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Szia


Elöször is nem gaz ha nem volt meg baratod, nem mindenki kezdi koran. Ne hagyd hogy a baratnöid baratai zavarjanak azzal hogy neked nincs meg senkid. Nekem se volt meg, es mar 21 is elmultam. Volt egy idöszakom mikor ugy ereztem hogy mindenki tölem elvarja hogy megfeleljek mindekinek, es az legyen a legfontosabb hogy legyen valakim. Pedig ez abszolut nem igy van. Hagyjal magadnak idöt, ne gondolj arra hogy minden azon mulik ahogyan kinezel mert a belsö sokat szamit. Hasznald ki ezt az idöszakot arra hogy megismerd önmagad, utazz, tegyel meg akarmit amit szeretnel es elvezd a szingli eletet.


Nekem is ugyan azok voltak fiukkal szemben mint neked. Most mar ugy vagyok vele hogy majd jön akkor amikor. Ne görcsölj ra arra hogy neked most nagyon kell valaki, mert lehet hogy akar holnap a sors teged összehoz valakivel (ha hiszel benne). Es ne erdekeljen az se ha a szüleid nyomas ala raknak hogy legyen valakid, mert ez nem igy mükodik.


Masodszor is pedig ha az a srac bejön neked, akkor legközelebb nyilj meg fele peldaul amikor egy buszmegalloban alltok vagy valahol. Az elet tul rövid ahhoz hogy bent tartsunk erzeseket. Ha kedvelsz valakit mindig mondd meg az illetönek, meg ha nem is ugy sül el ahogy te azt tervezted.


L/21 (bocsi ha borzalmas az irasom, de nincs ekezet a gepemen :P)

2020. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

szerintem nem furcsa...

majd eljön az idő,eljön az a valaki akivel el tudod képzelni.

én ugyanígy vagyok,mint te,soha nem volt senkim és nem is mozgok olyan körökbe,ahol lehetne alkalom ismerkedni...

de nem is töröm rajta magam,majd egyszer lesz valami...

17,5F

2020. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
2020. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is egyetemen lett először barátom, és én is be voltam ijedve mit fog szólni, meg biztos rosszul szexelek majd meg ilyenek :D Persze semmi gond nem volt, a srác kedvelt engem, nem akart kényelmetlen helyzetbe hozni, csupa szépeket mondott minden ilyesmiről, nem gondolta hogy valami baj lenne velem. Ezek csak a saját félelmeim voltak. Neked sincs okod ettől tartani :)
2020. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Az attól függ mi miatt nem volt eddig. Nekem úgy tűnik ezekből, hogy senki sem felel meg jelenleg az elvárásaidnak és ebben semmi gáz sincs. Csak azért ne járj valakivel, hogy ne lógj ki a sorból, abból biztos megbánás lesz a vége. Szerintem a pasik helyett inkább a barátnők és a környezet felőli nyomás elnyomásával kéne foglalkoznod. Egyébként azért mert valaki kapcsolatban van nem is biztos, hogy boldogabb úgy és nagyon sokszor pont hogy a szingliség a helyes döntés.


A tapasztalatlanság miatt sem kell aggódnod mert ismerek olyat aki 38 évesen találta meg az igazit és azelőtt nem volt senkije de lám a másiknak se volt senkije előtte és ez biztosan nem véletlen.

2020. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm szépen! Neked is sok szerencsét kívánok és remélem az életedbe kerül egy személy akivel majd összejöhetsz:))


#5 Köszönöm hogy válaszoltál! Kívánom hogy neked is összejöjjön valaki:)


#6 xddd


#7 Köszönöm szépen! örülök hogy neked ilyen szerencséd volt! remélem az én leendő párom se fog emiatt kiakadni vagy furcsán nézni


#8 ez nagyon változó egyébként, mert nagyon sok iszonyat helyes srácot látok de szoktam tükörbe nézni és az ilyen srácok tudom hogy rám se néznének szóval nem is erőlködöm, sőt eszembe se jut, általában aki tetszett eddig az teljesen átlagos volt, mint én, viszont akiknek én tetszettem, azokban a srácokban mindig volt valami ami miatt nem tudtam hozzájuk vonzódni, de ez nem azért mert "ne lettek volna elég helyesek hozzám", erről szó sincs, mondom, tisztában vagyok vele hogy hogy nézek ki, más okok voltak leginkább.

Köszönöm szépen neked is hogy írtál :)

2020. okt. 3. 19:22
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Én 17 évesen ismerkedtem meg a?párommal. Láttam az utcán, megtetszett. Aztán találkoztunk egy házibuliban, oda akart jönni hozzám beszélgetni, de egy haverom azt mondta neki, hogy most nem érek rá. Így ráírtam facebookon. Ő 21 volt, neki sem volt még senkije.

Néha kell nyitni, ha nem tettem volna akkor máris kevesebb lennék egy 6 éves fantasztikus kapcsolattal.

2020. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!