Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz ha egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy lánynak 17-18 évesen még nem volt pasija?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van meg a lehetősége, nincs sok srác körülötte stb. Ez a mai világban nagyon gáz már nem? Pedig nem vagyok ronda, a stílusom is jó és félek hogy ha egyszer találkozok valakivel és megtudja hogy még totál tapasztalatlan vagyok azt fogja hinni hogy valami komoly baj van velem, pedig szerintem nem, csak olyan iskolába járok ahol nincs sok olyan srác akivel lehetne valami illetve azon kívül egy olyan baráti társaságban vagyok akikkel csak együtt járunk ki de nem nagyon megyünk új helyekre, a barátnőimnek mind van barátja szóval velük nem nagyon tudok menni ismerkedni. Attól félek hogy én így fogom végezni örökre...Elbasztam a fiatal éveim és szinglin halok meg. Nagyon szeretnék szeretve lenni és én is szeretnék valakit szeretni de valahogy nem jön össze. Tanácstalan vagyok, és emiatt az egész miatt minden este sírok egyedül, mert a barátnőim a pasijukkal vannak és nem tudom kinek kiönteni a lelkem mert folyton együtt vannak a barátjukkal.
okt. 3. 15:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10 nagyon jó ezt olvasni:)) nagyon örülök neked, ha lesz lehetőségem én is megpróbálok nyitni. Nem leszek örökké tini.

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek a továbbiakban is és még 10x ennyi évet

okt. 4. 09:41
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nekem se volt még barátnőm.

18/F

okt. 4. 11:59
 13/18 anonim ***** válasza:
40%

Sziasztok! Most egyszerre írok a kérdezőnek és a válaszoklóknak is, mert úgy gondolom, kifejtem a véleményemet.

Én 20 éves srác vagyok, és ugyanaz a gondom, mint a kérdezőnek. Kedves válaszolók, teljesen őszintén mondom, nem akarlak titeket megsérteni, de ezzel a "nyugi, ráérsz még"-válasszal az ellenkező hatást éritek el. Elmondom, mire gondolok.

Saját tapasztalatomból tudom, hogy ha 20 éves korára az embernek sose volt semmiféle románca, az nem pusztán annyit jelent, hogy kihagyott dolgokat az életéből. Biológiailag, testileg-lelkileg hatalmas hátrányba kerül az, aki nagyon elkésik a dolgokkal.

Persze tudom, hogy a kérdező még 17-18 évesen ennek csak a határán áll, de úgy gondolom, ez a kor már tényleg a határ.

Mindennek megvan az ideje az ember életében. Se túl korán, se túl későn nem megfelelő. Ha ennyi idősen nem hogy nem szexelsz, de még viszonzott szerelmi kapcsolatod sincs, az nagy hátrány, mondjon itt akárki akármit.

Tisztában vagyojk azzal, hogy a válaszolók azt akarják elérni, hogy a kérdezők ne idegeskedjenek azért, mert esetleg "bénábbak" az átlagnál. Azonban ilyen esetben nem azt kell mondani, hogy várjon a csodára meg egyéb hülyeségek, hanem meg kéne mutatni, hogyan tegyen a változásért.

Mert tenni kell érte. Fel kell ismerni, hogy ez így nem jó, se testileg, se lelkileg, és ha elér így az ember egy kort, akkor ott valami baj van.

Saját tapasztalatból tudom. Nekem rengeteg gátlásom van rossz élmények miatt, évekig úgy néztem rá minden csajra, hogy "ez is egy m#cskos r{banc, belőlem többet senki nem csinál hülyét". Nagyon nagy erőfeszítéseimbe telt, hogy elhatározzam a változást, hogy rájöjjek, valahogy változtatnom kell a hozzáállásomon. Én se tudom még, hogyan fogom megtenni, de átkozom azokat, akik valaha azt mondták, hogy "nyugi, várj, majd jön a nagy Ő, csak várj és kész".

A másik meg az, hogy itt nem arról van szó, hogy a többiek nézőpontja, véleménye szempontjából gáz-e. A kérdés az, hogy neked gáz-e.

És ha te ennyire rosszul érzed magad, akkor a te saját szemszögedből be kell látni, hogy igenis gáz, nem szabad elfogadni a heléyzetet.

Nem szabad beletörődni, nem szabad a semmiben várni. Akik ugyanis általában kiírják az ilyen kérdéseket (most nem feltétlenül a kérdezőre gondolok), azok legtöbb esetben azért vannak 20 évesen is totál egyedül, mert nincs önbizalmuk, gátlásaik vannak. Ezt én tudom a saját tapasztalatomból.

Kiírja a kérdést egy önbizalomhiányos emberke, és jönnek az ilyen válaszok, hogy "ráérsz még, nem vesztegettél el semmit, csak várj a csodára, stb." Mi lesz ennek az eredménye? A gyereknek azt kéne belátnia, hogy tennie kell valamit, erre a válaszok eredményeképp csak mégjobban magába gubózik, és vár a semmire, ami persze nem jön, mert hogyan is jöhetne a változás, ha nem tesz érte?

Én 20 évesen igenis úgy érzem, hogy sokmindent elvesztegettem emiatt. Most ébredtem csak rá, hogy NEKEM kell érte tennem. És lehet, hogy nehezebb ezt befogadni, mint az üres vigasztalásokat, de azoknak nincs eredménye.

Ezt csak azokért mondtam, akik a valódi tanácsok helyett az üres vigasztalásokat küldözgetik. Hogy a kérdezőnél jelen esetben hol van a probléma, azt egy kérdésből nem lehet megállapítani, de nyugodtan írj, ha gondolod, beszélhetünk. ;)

okt. 4. 14:44
 14/18 anonim válasza:
77%

#13 En nem azt mondtam hogy ne tegyen erte semmit se, eppen azt mondtam az utolso mondatomban hogy az elet tul rovid ahhoz hogy ne mondjunk semmit se. En igenis tettem azert hogy valami törtenjen de soha semmi, mindig megmondtam annak az embernek aki tetszett hogy bejön. Volt akinek pont akkor lett baratnöje es nem tudott eselyt adni a kettönknek, van akit en vezereltem el a szemelyisege miatt.

Es nalam az volt eddig a gond hogy senkivel nem ereztem meg semmit se, pedig nem is egyszer probaltam. Most epp irogatok valakivel es igen szeretnek vele talalkozni is de az sem azt jelenti hogy akkor most együtt leszünk meg minden. Igen, visszahuzodobb vagyok de kihasznalom a lehetösegeimet. Es ezzel nem vagyok egyedül hogy senkim se volt mert ismerek nem is egy olyan embert aki ugyan abban a korban van mint en es soha nem volt meg senkije sem pedig szinte heti szinten is megy bulizni, szoval nem azon mulik hogy ki sem mozdul es abszolut az ellenkezöm.

21/L

okt. 4. 14:56
 15/18 A kérdező kommentje:

#13-as én értem hogy segíteni próbáltál de ettől még rosszabbul kezdtem el érezni magam és még gázabbnak, meg mostmár akkor "hátrányos" is vagyok, hát köszönöm szépen:) azért én kívánom neked a legjobbakat és hogy találsz magadnak valakit

De azért értem amit akarsz mondani hogy tenni kell érte de ez nem olyan egyszerű, most ha tetszik valaki egy metrón nem fogom csak úgy leszólítani és ha nincs meg a lehetőséged hogy olyan helyekre menj akkor elég nehéz ismerkedni, pedig hidd el ha közeledne felém valaki aki nekem is tetszik akkor belemennék a kapcsolatba vagy lenne valaki olyan aki ad jeleket arra hogy érdeklem de esetleg fél lépni akkor lépnék, csak jelenleg semmilyen ilyen személy nincs az életemben

okt. 4. 19:05
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Tinder / Badoo . Bakker ott van minden nap a kezedben / zsebedben mégsem használod ki a telefonodat. Amúgy igen általában mindenki többre gondolja magát mint ami, pl akiknek te bejöttél azok neked nem de akik neked jöttek be azoknak te nem. Ha túl magasra helyezed a lécet nem lesz atléta aki át tudja ugorni. Ezzel nem azt mondom hogy keress olyat akinek be jössz de neked ő nem jön be mert az hülyeség lenne. De valószínűleg nem csak az a baj itt hogy nem tudsz elmenni ismerkedni. Kérdezd meg magadtól hogy tényleg akarsz e magadnak pasit vagy csak a társadalom mondja azt hogyha nincs akkor selejt vagy? Nekem már volt több barátnőm is de mind csak 1-3 hónapos kapcsolat volt. Lehet én bennem van a hiba sőt biztos. Éppen ezért nem hinném hogy sokat veszítettél.

Egy ideig én pl úgy voltam vele hogy aki nem szeret úgy ahogy vagyok az egye ki. Aztán rá jöttem hogy már én sem szeretem magam szóval elkezdtem megváltozni. Hamarosan eredménye is lehet még alakul.

Lényeg a lényeg hogy magadnak felelj meg, és ha úgy érzed hogy ki kell beszélned valamit/ki kell öntened a lelked én meghallgatlak szívesen, mert tudom milyen jól esik. (Mondjuk én anotalkon szoktam randomoknak elmondani minden féle problémám xD)

okt. 8. 02:51
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem származik hátrányod a szingliségből. Pl annak akinek volt kapcsolata az a hosszú idő alatt elfelejti és bőven továbblép és ettől jobb lesz a következő kapcsolata. Van más előnye is pl az egyedüllét segíti az önismeretet, rájövünk milyen szükségleteink vannak egy kapcsolatban és tudatosabban választunk párt magunknak. Szex terén sem maradnak le azok akik önkielégítenek, mire lesz kapcsolatuk tudni fogják hogy nekik mi jó. Én csak előnyét tapasztalom az egyedüllétnek és gyengének tartom azokat akik csak érzelmi biztonság keresése végett mennek bele kapcsolatokba.

okt. 8. 11:06
 18/18 A kérdező kommentje:
#16 szerintem nincs magas elvárásom, külsőre annyi hogy ápolt legyen, hasonló stílusú mint én és magasabb nálam, belsőre meg hogy ne beszélgessen mellettem még 6 lánnyal, foglalkozzon velem és legyen humorérzéke. Szerintem ez nem sok kérés, ha én is meg tudom ezeket csinálni akkor más is.
okt. 9. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!