Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit a nyáron párszor láttam a buszmegállóban és már akkor is nagyon szimpatikusnak tűnt. Most a napokban megtaláltam instagramon, bekövettem, rá kb 5 percre visszakövetett, majd kedvelte az utolsó képem amit aznap raktam ki.

Rá szeretnék írni, csak kicsit félek, nem tudom azt se hogy milyen ürüggyel írjak rá.

A "szia, miújság", vagy a "szia, hogy vagy" az nem túl standard egy kicsit? Az egyik barátom adott egy tanácsot, hogy kérdezzek vagy érdeklődjek a hobbijáról, de az meg olyan furcsa ismeretlenül ezzel indítani. Utána menne a dolog magától, csak nem szeretnék beégni már az első üzenetnél

Valaki tudna valami tanácsot adni? Fiúk, ti hogy szeretitek ha rátok ír egy lány, vagy mi az amit cikinek tartotok?



2020. okt. 8. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp furcsa ismeretlenül indítani a beszélgetést :)
2020. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a "hogy vagy" kérdés nem jó kezdésnek... Ez egy olyan kérdés,amire te is csak akkor bírsz őszintén válaszolni,ha ismered a kérdezőt.

Ha rád is írna valaki ezzel a kérdéssel, te mit válaszolnál? Egy random idegennek? Semmi köze hozzá hogy te hogy vagy...meg annyira nem ismer,nem tud semmit az életedről, helyzetedről...hogy bonyolult is lenne neki elmagyarázni.


Hacsak nem tudod le annyival hogy "jól köszi és te?". :)

2020. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

pl figyeld a sztoriját és ha olyat tesz ki, ami téged is érdekel, válaszolj rá.

mondjuk én szoktam eges fotókat kitenni sztoriba, és szívesen venném ha egyszer valaki írná, hogy "wow, milyen szép, te is égb zi vagy? ^^'"

szóval érted, így lesz közös téma, amiből ki lehet indulni

2020. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, velem is kezdemenyeztek mar beszelgetest "miujsaggal" szamomra ismeretlen emberek, es en is furcsanak ereztem, ezert se szeretnek igy nekiindulni

Rendben, akkor megprobalok 1 storyjara reagalni

Egyebkent tettem ki egymas utan 2 olyan storyt amin en vagyok rajta, es tettem mindkettore ilyen kis csuszkat aminel a kivalasztott smileyt be lehet huzni, es mind 2x behuzta. Nyilvan nem erre alapozok, de eleg nagy doppingot adott, hogy igy ismeretlenul behuzgalja meg ugyahogy reagal a storyjaimra

Koszonom az eddigi valaszokat, ment mindenkinek a zold kez:)

2020. okt. 8. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik előző válaszoló vagyok, és kösziii :)


Nos, az is nagyon furcsa, hogy ő totál ismeretlenül huzgálja azt a csúszkát a sztoridon.

Lehet hogy ő is emlékszik rád

MERT észrevett a buszmegállóban :)

2020. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap ráírtam és nagyon jól elbeszélgettünk nagyon sokáig

Mostmár várjam meg amég ő ír rám, vagy szerintetek még kezdeményezhetem én?

2020. okt. 9. 05:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miről és miért beszélgettetek tegnap.

Ha esetleg van olyan téma,amit még később is tudtok beszélni,vagy van aktuálisa, akkor nyugodtan írj te neki,kezdeményezz! :)

2020. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!