Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Telenor társkeresővel mi lett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telenor társkeresővel mi lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tizenéve volt divatban a Telenoros társkereső.

Még a WAP korszak volt ez, amikor minden weboldal minimalista volt és nyomógombos telefon volt a divat. Nem biztos, hogy a telenoré volt, a főoldalon jelent meg felváltva facebook, társkereső, stb.

Az lenne a kérdésem -hátha valaki tudja- mi lett ennek a társkeresőnek a sorsa?



2020. okt. 8. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem halotam még rola,de lehet megszünt
2020. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lájsz válasza:
79%
Pff... Nem hittem volna hogy valaki még emlékszik arra az oldalra. Én is rajongtam érte, ott valóban korlátozás nélkül lehetett beszélgetni bárkivel. Ott valóban élő emberek voltak, nem az oldal által generált kamu profilok. Több randim is összejött onnan, és volt ami évekig tartott. Sajnos mint minden jó dolog az életben, ez is megszünt.
2020. okt. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lájsz, ezek szerint nem lett utódja az oldalnak. Kár érte.

Jó kis oldal volt, de nem tudom pontosan, a telenoré volt, vagy csak reklámozták? Olyan rég volt már nem emlékszem.

2020. okt. 13. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!