Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Március óta tetszik egy fiú, akit csak reggelente látok, az utcán.

Márciusban elterveztem, hogy odamegyek hozzá, de végül bezárták az iskolákat a covid miatt.

Első látásra nagyon megtetszett a külseje.

Csak egy a bökkenő: még a nevét se tudom.

Kedves fiúk. Ti mit reagálnátok arra, ha egy lány odamenne hozzátok a messengerével, hogy beszélgessetek? Természetesen elsőnek csak a barátja szeretnék lenni.

u.i: a fiú szokott jeleket adni, ezért mennék oda hozzá. Mindig mosolygunk egymásra, és zavarba is jön mellettem. Plusz mindig szorosan mellém jön, aztán mikor már nem megyek mellette, vissza megy a járda szélére. A szemkontaktus is mindig megvan.


A válaszokat előre köszönöm. (Tudom, hogy gáz, ha egy lány kezdeményez, de ez van)

16/L



2020. okt. 12. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos hogy örülnék neki 😊
2020. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is. :D
2020. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább annak örülnék, ha személyesen elkezdődne a folyamat és inkább személyesen tartanánk a kapcsolatot, a messenger csak egy másodlagos dolog lenne. Az ötlet amúgy jó, de inkább így csináld, ne zárd be magad az online térbe. Nem ott kell élni.
2020. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ha kezdeményezel! Nem élünk már a középkorban! Ha mégis elítélne ezért akkor hagyd a fenébe, minden bizonnyal más téren sem illenétek össze! f.
2020. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Huh, gondoltam tartok egy kis helyzet jelentést, hátha érdekel valakit.

November 10.-én megállítottam. Január 10.-én összejöttünk, és boldog párkapcsolatban vagyunk:) életem legjobb döntése volt, hogy megállítottam. Mindenki tegye meg, ha hasonló helyzetben van: hiszen nem veszíthetsz semmit, max nyerhetsz!

2021. febr. 4. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, most már el ne engedd 😇
2021. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 trichard2001 ***** válasza:
Szia! Mikor megállítottad, mit mondtál neki? Rögtön elmondtad, hogy tetszik vagy vmi kifogást találtál?
2021. febr. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia, kedves utolsó! Nem mondtam meg neki egyből. Elsőnek csak annyit mondtam, hogy már 8 hónapja láttam meg, és hogy szimpatikus. Ő meg (az időelteltével) észrevette, hogy tetszik nekem. Majd december 5.-én ő is bevallotta, viszont az első személyes találkozónkig (ami január 10.-én volt) nem szerettünk volna összejönni.
2021. febr. 15. 12:26
 9/9 anonim válasza:
De jó ezt olvasni! En is hasonlo helyzetben vagyok, viszont meg nem mertem odamenni a kiszemelthez... lassan raveszem magam, mert nem szeretnek kesobb a mi lett volna ha-val egyuttelni. :)
2021. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!