Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elkezdek pozitívan állni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdek pozitívan állni ahhoz hogy hamarosan rámtalál a szerelem, esetleg bemanifesztálom és emellett nyitott szemmel járok akkor lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Sosem volt még senkim és mindig negatívan álltam hozzá hogy akkor nem is lesz soha, egyedül maradok, de belegondoltam hogy mi van ha pozitívan állok hozzá, ahelyett hogy azt mondogatnám hogy egyedül fogok maradni azt mondanám hogy hamarosan jön valaki az életemben akivel minden jó lesz, ha megpróbálok hinni benne hogy akár idén még valaki leszólít valahol, rámír valaki, összefutok valakivel stb.

lehet a negatív gondolataim mégjobban eltaszítanak az egésztől. Olyanok válaszoljanak légyszi akik hisznek valamennyire ezekben, a vonzás törvényében.

Esetleg egyéb tanácsok?


2020. okt. 12. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért kérdezel ilyet? Ismerkedni akarsz, társkeresőn próbálkozz, az lehetne az első lépés.
2020. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a társkeresőkben
2020. okt. 12. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már?
2020. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira nem hiszek a vonzás törvényében, meg ilyenekben, viszont abban igen, hogy a pozitív hozzáállás mindig segít. És már csak azért is jobb lesz így, mert nem nyomaszt annyira ez a dolog, jobb lesz a hangulatod, ezáltal a kisugárzásod is. Ami meg sokat dob a kinézeteden, meg hogy hogyan gondolnak rád az emberek (esetünkben a másik nem).


Szóval hajrá, és szuper, hogy eljutottál odáig, hogy önsajnálás helyett optimistán állsz hozzá a dolgokhoz! Csak így tovább, és sok sikert!

2020. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem fogok társkeresőt használni az biztos.

#4 köszönöm, egyébként eddig annyira én se hittem de többen mondták hogy pozitív hatással volt rájuk.

Igazából csak azért gondoltam erre is mert sokan mondják hogy néha a legváratlanabb helyzetekben talál meg minket és igazából ezt szeretném bevonzani.

Eddig pedig csak folyamatosan emésztettem magam

2020. okt. 12. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!