Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódóbb, kevésbé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódóbb, kevésbé társasági lányoknál hogyan érdemes kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra gondolok, akik...

- Ritkán vagy sosem járnak el bulizni

- Kevés barátjuk van

- Facebookon max pár száz ismerősük van

- Nem a közösségi oldalaktól függenek, nincsenek felregisztrálva mindenhova, valamint keveset posztolnak, inkább csak kapcsolattartásra használják

- Ismeretlenekkel nem szívesen kezdenek beszélgetést önszántukból

- Nem fontos nekik mindig az aktuális trend szerinti márkás ruhákat hordani (tömegdivat)


Szóval ha látásból ismertek egy srácot (közös suli), akkor hogyan fogadnátok szívesen a kezdeményezését? Inkább írjon nektek online egy sulis kérdéssel kapcsolatban, vagy menjen oda személyesen hozzátok egy sulis dologgal, vagy inkább megfelelő felvezetés mellett hívjon el egyből egy találkozóra? Vagy inkább másképp?

Leginkább hasonló lányok véleményére lennék kíváncsi, de persze ha más is tud segíteni annak is nagyon örülnék.



2020. okt. 14. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb lenne,ha személyesen mennél oda kezdeményezni.

Én is ilyesmi vagyok,mint amilyen típust leírtál... és engem biztos sokkolna a dolog, és kéne egy kis idő, amíg feldolgozom az egészet..de sokkal többet ér,ha valaki személyesen veszi a bátorságot,mint ha csak írna az interneten keresztül. Az olyan személytelen 😶


Mindenesetre ha sikerül megismerkedni a csajszival, vagy beszélni vele,hagyj időt neki, lehet hogy őt is meglepné a dolog, de ez nem azt jelenti,hogy el akar utasítani!

Csupán nincs hozzászokva ehhez,nem véletlenül kevésbé társasági ember....

2020. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Én teljesen olyan vagyok mint akit leírtál. Engem is sokkolna kicsit a dolog, de szerintem mindenképpen személyesen menj oda hozzá, és légy határozott szóval ne egy sulis kérdéssel kezdj terelésként. Meglepődnék, de szeretem ha valaki kicsit "irányít" szóval ez nekem nem lenne annyira para, mint ha nekem kellene kezdeményeznem. Jól mondta az előző, hagyj neki időt és lehetőséget. Talán hívd el valahova úgy, hogy legyen még előtte pár nap amikor online is dumálhattok.

És bókolj neki, bátran mondd el mitől fogott meg snnyira, akár tud rá reagálni akár nem, nagyon jól esik.

2020. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!