Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mit gondolhat, hazudott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondolhat, hazudott?

Figyelt kérdés
Hónapok óta beszélek egy sráccal aki nagyon bejön , mindig kedves,bókol nekem és azt hittem hogy tettszem neki, de amikor a haverjai cukkolni kezdték hogy járunk e azt mondta hogy van barátnője, ezt komolyan mondta?

2020. okt. 14. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
17/l
2020. okt. 14. 20:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Őt kérdezd meg, mi honnan tudjuk?
2020. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TheElmorGhost ***** válasza:
87%

Hát ha nincs is barátnője és ezt mondta akkor is elég parasztság volt, hogy hazudott és ha be jönnél neki nm így reagált volna. Másodszor ha van barátnője és veled dumált közbe és ilyeneket mondott neked akkor még még nagyobb f@szkalap.


Szerintem mindenféleképpen hagyd az ilyet

2020. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy te vagy a barátnő-jelöltje, csak a haveroknak nem mondta el, mint ahogy neked se.

A másik lehetőség, hogy nincs senkije, de kitalál egyet, hogy békén hagyják.

2020. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!