Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal ahol csak tinik vannak? Maximum 20 éves korig? 20 éves fiú vagyok és még egyszer sem volt barátnőm ezért gondoltam erre hátha van ilyen oldal.

Figyelt kérdés
2020. okt. 17. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam ilyenről.
2020. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan.
2020. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapból 16-tól lehet regisztrálni bármilyen oldalra. 18-tól már felnőtt vagy. Nem lenne semmi értelme egy oldalnak, ahol csak 16-17 évesek vannak.

Regisztrálsz egy sima társkeresőre, ahol vagy 16-tól vagy 18-tól vannak, és ott ismerkedsz. Pl love.hura 16-tól lehet regisztrálni, de tinderre csak 18-tól. Kiválasztod azokat, ahová 16-tól lehet regisztrálni, és meg van oldva. Főleg idősebbek vannak fent, de van sok fiatal is.

2020. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem hogy lenne ilyen
2020. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Milyen lányok jönnek be, kérdező?
2020. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nincsenek extra elvárásaim úgy mond, legyen normális,de ki nézetre fekete haj,akár szőke vagy színes, rövid is hosszú is, a magas lányokat is szeretem meg a kis törpillákat is :),
2020. nov. 9. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!