Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudtok tanácsolni arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok tanácsolni arra hogy legyen bátorságom odamenni egy random/tetsző lányhoz?

Figyelt kérdés
16 vagyok, focizok, vékony-sportos alkat vagyok sötétszőke haj zöld szem és 180 cm magas.

2020. okt. 17. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Wow! Tetszik a leírás magadról 😌
2020. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy megcsapjon valaki , mert boxoló és a barátja..
2020. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
No! Bal kezeddel nyúlj be a gatyádba. Valahol a két lábad között kell lennie két golyónak. Azok a tökeid! Most, hogy megtaláltad őket, viselkedj hozzájuk méltón, ha kérhetem.
2020. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmi különöset. Ha hozzám oda jönne egy szimpatikus fiú biztos nem küldeném el a francba. De persze kell mondani valamit, hogy miért szólítottad meg, mi fogott meg téged benne. Bár manapság ritka olyat látni, hogy nem facebookon írsz rá, hanem élőben teszel próbát. Ami szerintem egy becsülendő dolog. :D
2020. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Fogd meg magad és odamész így: Szia! Szimpatikus vagy és (ide olyat mondasz ami rá jellemző, mondjuk hogy ha a haja barna akkor azt hogy tetszik a barna haja, de bármit) Lenne kedved megismerkedni? Erre mond valamit mindjuk, hogy persze és elmondod a neved és megadjátok egymásnak az elérhetőségeteket. Gondolj arra mindig hogy nem veszíthetsz semmit. Gondolj arra hogy bárkit megkaphatsz és ő csak egy a sok közül aki örülhet ha odamegyek. Tudom ez nagyon egocentrikus de így kaphatsz elég önbizalmat.:)
2020. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2020. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is, tényleg olyan vagy, amilyennek írtad, vagy csak nem merted bevallani néha egy-két helyen a különbséget?? Másodszor, meg vagy elégedve a tulajdonságaiddal, legyen az külső vagy belső?? Ha nem, miért nem változtatsz rajtuk?? A belsődön is lehet edzeni és a külsődön is. Legyél olyan, mint amilyen a szemedben egy ideális fiú/férfi, vagy amilyennek legeslegszívesebben lennél, te magad. Ha elérted, olyan vagy, amilyen szeretnél, lenne önbizalmad és éreznéd, hogy elég jó vagy hozzájuk. Gondolj arra, hogy nincs mit vesztened vele, csak nyerni tudsz! Sok sikert! :-)
2020. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élet rövid, szóval kapd össze magad, és a legfontosabb,légy önmagad. ;)
2020. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a lányok is arra várnak, hogy valaki odamenjen :D arra vigyázz, hogy egyedül legyen, ne a barinők gyűrűjében. Odamész, megkérded hazakísérheted e, vagy akar e inni egy forrócsokit, vagy akármi. Onnan megy minden mint a karikacsapás :)
2020. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
add magad, legyel laza, magabiztos.
2020. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!