Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek én vagyok túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok túl válogatós, vagy miért nem jön össze az internetes ismerkedés?

Figyelt kérdés

Régebben már volt hasonló kérdésem, és anno kértek egy páran beszélgetéseket, hogy tudjanak véleményt mondani. Azóta összegyűjtöttem néhányat, és igyekszem belinkelni.


1. Nem lehet Vele kommunikálni a saját nyelvén:

[link]


2. Szokás szerint nem bír magával:

[link]


3. Nincs kedve válaszolni:

[link]


4. Visszajelöltem, és ez bőven elég volt ahhoz, hogy letiltson:

[link]


5. Aki nem tudja hány éves:

[link]


6. Csak biztosra akart menni...:

[link]


7. Nem lehet Neki nemet mondani:

[link]


8. Ő, aki nem tudja meghatározni, az életkor mely szakaszába lépett:

[link]


9. Nem reagál a bókokra:

[link]


10. A láthatatlan ember:

[link]


11. Szeret nevetni, majd nem megmagyarázni azt:

[link]


12. Boldog újévet kíván, majd letilt:

[link]


13. Oxigénhiányos állapotba szeretne hozni:

[link]


13. (2.) De előtte szeretne látni valamit...:

[link]


14. Találkozna velem:

[link]


15. Egyből a közepébe:

[link]

(Az ironizálásom után kirakta, hogy kapcsolatban vagyunk...)


16. Komoly kapcsolatot. Mi mást akarna?:

[link]


17. Én sem értettem...:

[link]


18. Ő sem engem akart:

[link]


19. Így kell kezdeményezni:

[link]


20. Itt pedig már el voltam fáradva:

[link]


Lehet én vagyok a válogatós, de egyikkel sem tudnám elképzelni a dolgot. Sokkal több beszélgetésben volt már részem, de csak ezek vannak meg.

Mi legyen?


2020. okt. 22. 13:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az alábbi sorok az utolsó szavaink. Egyikkel sem beszélek már.
2020. okt. 22. 13:43
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Azta, miféle alakok ezek?

Amúgy nem esik le neked , hogy aki már alapból ilyen szarul ír az egy f@sz?!

Ez nem válogatás kérdése , ezek mind győkerek.

És azt hiszem ez engem is rávilágított egy két dologra.

Amúgy kicsit nyomulós vagy.

2020. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Jó, az útolsó sort felejsd el.
2020. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen!

Nagyon tetszik ez a kérdéssorozat! :)


Hát... én ezt nem válogatós tulajdonságnak nevezném, inkább csak van eszed, és többet szeretnél egy kapcsolattól,mint amit a látott férfiak/kisfiúk akartak.


Lehet hogy nem rögtön társkeresőn kellene ismerkedned...vagy nem kimondott társkeresés céljából... és akkor találsz értelmes társaságot :)

2020. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly, hol találtál ilyen idétlen embereket? Nem nagyok az elvárásaid, de a netes ismerkedés nagyon ritkán alakul jól, és még ha jól is alakul sem lesz mindig olyan kitartó vagy hosszú "kapcsolat" szóljon bármiről is. :S
2020. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi mennyi barommal összefutottál, nem vagyok irigy 😅 Remélem akadtak jobbak is, és nem ez volt a teljes feljozatal, egyébként egyértelmű, és ezt te is beláthatod, hogy itt egyik esetben sem veled volt a probléma. Nagyon csodálkozom hogy az első pár ilyen után volt kedved még ezekkel foglalkozni, de sok sikert kívánok, és talán próbálj meg, valami értelmes társkeresővel próbálkozni, ahol eddig voltál, úgy néz ki ez a réteg használja többségében
2020. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Ennyi barommal összefutni már kész művészet, mit ne mondjak.

Szerény véleményem szerint a fenti személyek egyikével se kéne folytatnod a dolgokat (megkockáztatom, elkezdeni se kellett volna).

Amúgy a kitartásodat nagyon becsülöm, én már a második ilyen után a hajamat téptem volna, őszintén gratulálok.

Ez a kis összeállítás meg nagyon tetszik, kicsit bearanyozta a napomat!:)

2020. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem jön össze. Hidd el, azért vannak normális emberek is. Egyébként ezeket valamilyen facebook-os csoportban találtad, jól sejtem?
2020. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, 8-as.

Amiket olvastatok, ebből a 20 emberből 19-cel Facebook csoportban ismerkedtem meg, eggyel pedig társkeresőn.

Voltak ennél sokkal, de sokkal rosszabb helyzetek is, de azokat töröltem, illetve bannolták Őket, így automatikusan eltűntek az üzenetek.


Meglepődtem rajtatok, azt hittem velem van a gond. Aszerint az elmélet szerint beszélgetek, hogyha mindenki hülye, akkor velem van a probléma.


Anno azt is megemlítettem itt a gyakorin, hogy több száz férfival ismerkedtem (mondjuk inkább csak tapasztalatot szereztem) és nem tudtam érvelni sem, hogy mi volt a probléma, egy beszélgetést sem jegyeztem meg, mondjuk nem szívesen emlékszem ilyen dolgokra.


4 hónapja nem beszélgetek senkivel, mert nincs értelme.

Ha valakinek nem a legjobb a helyesírása, attól még lehet(ne) jó ember, de tényleg kezdem úgy érezni, hogy ez nem így van.

Voltak intelligensebb, kulturáltabb férfiak is. Ők voltak azok, akik hamar leráztak, vagy csak annyit reagáltak, hogy nem vagyok az esetük.


Idővel biztos újra nekilátok az ismerkedésnek, de két évig ez a huzavona ment, ha valakivel összejött a dolog, akkor két hét után jött a megcsalás, szóval egyelőre pihentetem a dolgot és élvezem a nyugalmat.

2020. okt. 22. 16:38
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled teljesen kötetlenül. :)


Az a gond, hogy az ilyen csoportok tényleg tele vannak olyan szinten idióta emberekkel, hogy már-már az az érzésem támad nekem is, hogy én vagyok egyedül a helikopter. :D

2020. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!