Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen van esélyem fiúként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van esélyem fiúként barátnőt találni? Csak mert sokan szidják, meg semmi komoly nem sül ki belőle elvileg.

Figyelt kérdés
19/f
2020. okt. 22. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak, akik találnak. Vannak, akik nem. De azt nem lehet mondani, hogy nincsen esélyed. Miért ne próbálhatnád ki. Egy lehetőségnek fogd fel!

Nyilván a tindernél hatványozottan fontos, hogy minél jóképűbb legyél. De sokan leltek már ott tartós kapcsolatra (én is tudok több olyat).

Csak légy kitartó, meg kreatív! És ne félj ráírni egy lányra.

Sok sikert! :)

2020. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó alapanyag kell hozzá, akkor lehetséges.

Szépen lehet válogatni az emberek közül, én anno pl. elvből nem húztam jobbra a nulla leírásos csücsörítős képűeket...


Egyetértek az előttem szólóval. Próbálj meg kreatív lenni, ne szia mizu-val indíts, mert az garantáltan 0 siker.

Ugyanakkor ne félj ráírni egy lányra, mert veszteni valód nincs!

Sok sikert! :)


(A párommal ott ismerkedtem meg. 21/L)

2020. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. okt. 23. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Előbb utóbb szerintem te is fogsz ott párt találni, csak légy türelmes, és ne add fel. Írj rá a lányokra, beszélgess velük. Bár én lány vagyok, de én is ott ismertem meg a párom.
2020. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 karanten2020 ***** válasza:
100%
Én tinderen ismerkedtem meg a párommal még a tavaszi karantén elott
2020. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!