Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfiak jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiak jönnek be a lányoknak??

Figyelt kérdés
így általában milyen férfiak jönnek be csajok suly kg magassag arc vagy mi kel ahhoz hogy megtaláljank a nők??
2020. nov. 6. 22:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
én remélem talállok valakit
2020. nov. 7. 12:25
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Biztoa fogsz, az utcán élő emberek igényesebbek vagy helyesebbek egy átlag férfinél akinek fullos nője van szóval ne aggódj.
2020. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%
Biztos*
2020. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

10-es: azért, mert nem minden a külső xd

Van jopar olyan fiu aki telibeszarja a divatot, megis jo csajokkal lóg, vagy barátnője van. Hátezmeg hogylehet:o

6os voltam, 18/l

2020. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 10-es! (Kedves Kérdező, bocsi az offért, de talán Te is tanulhatsz belőle)


A 8-as vagyok. Nem kell ahhoz David Beckhamnek (metroszexuálisnak) lenni, hogy ne legyél igénytelen. Nem ezekre a macskajancsikra gondoltam, akik több időt töltenek a fürdőszobában, mint a nők, csupán csak annyit mondtam neki, hogy nem árt odafigyelni magunkra. Reggel fél órát illetve este fél órát rá tudunk magunkra szánni.


Az, hogy a nő milyen férfiba szeret bele, több ismeretlenes egyenlet:

- élethelyzet

- lelki egészség

- ízlés

- ,,csak legyen már valaki".


A nők önbizalma pedig ahogy mondod, sokkal alacsonyabb, ahogy gondolnánk. Magam sem vagyok egy kifejezetten jóképű srác, de azt Te is tudod, hogy minden esetben a nőn múlik, lesz-e az egészből valami. Pontosan nem mernek kezdeni egy olyan pasival, akiről azt gondolják, hogy a ,,súlycsoportjuk". Azt pedig jól tudják, hogy lentebbi ligákban úgy csavarják az ujjaik köré a pasikat, ahogy azt kell és ez az amit a nők élveznek, hogy nyeregben vannak. Hogy kényelmi szempontból van egy papucsuk.


Das ist alles, többet én sem tudok mondani. Te sem mersz odamenni mondjuk egy szépségkirálynőhöz, mert azt hinnéd körberöhögne, de közben nem olyan biztos az 😅

Bár egy bizonyos szint felett a nőknek már a hatalom dukál.

2020. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
neheéz találni néot főleg ha multad nincs rendben nem vagy teljesen rendben mentálisan
2020. nov. 7. 12:47
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi, legtöbbünk nincs toppon mentálisan :D

Szintúgy 8-as voltam!

2020. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
aha akkor jó
2020. nov. 7. 12:54
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
Héé, ez nem is igaaz!
2020. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
42%

15/15: ezekkel már javarészt egyet tudok érteni, és én is így tapasztaltam. Nekem nem azzal van gondom, hogy félnék a körberöhögéstől, nem kevésszer kezdeményez lány, és pont nem az önbizalomhiányos "kevésbé jó" megjelenésűek. Nekem nem tetszik ha egy lány egyértelműen kezdeményez, nem akarok senki papucsa lenni. Ezért inkább szenvedek mindenféle lánnyal, ők pedig ugyan úgy ahogy én visszavetítik ezt rám. Ezért csak makacs leszek, és rágódom rajta, hogy az olyan fiúknak miért jön össze egy visszafogott csajjal minden egyből karikacsapásra, akik nem néznek ki sehogy, max annyi hogy kedvesek. Na és? Én is kedves vagyok. :D Rajtam ragadt a mártír szerepben és ebből nem tudom mi vezethetne ki.

Ha már annyi csaj kezdeményez, és én velük mégsem akarok semmit, mert már saját magamat sem tudom hova tenni ebben a káoszban.

2020. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!