Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ildomos ezt intézni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ildomos ezt intézni társkeresőn?

Figyelt kérdés

Néhány hete egy csaj felvette velem a kapcsolatot egy társkeresőn. Volt egy levélváltásunk. Nem töltött fel képet (rólam van fent kép). Az adatlapja ki van töltve korrektül.


Zavarban vagyok, mert most nem tudom, hogy kérjek-e tőle képet (illik-e képet kérni), s ha kérek, akkor vajon szimpatikus-e és ha nem akkor hogyan utasítsam el.


Szerintem ez teljesen más, mint mikor látjátok egymás profilját képpel együtt és utána randin derül ki, hogy nem illetek össze.


Ti hogy szoktatok ezt kezelni?



2020. nov. 8. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szimpatikus vagy, esetleg megkérhetlek rá, hogy küldj egy képet magadról? Szeretnélek látni."

Vagy elkéred az Instagram nevét.

2020. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem kell félni, teljesen normalis hogy latni szeretned kivel beszelsz
2020. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!