Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne profilkép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne profilkép nélkül is csajozni a Facebook-on?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves srác vagyok, tudom, hogy hülye kérdés, de az a gondom, hogy ugyebár nem akarok feltölteni profilképet magamról, mert sok olyan csoportban bent vagyok, ahol nem lenne jó, ha megtudnák a személyazonosságom. Aki már ismerősöm, az találhat a profilomon pár képet, de így nincs fent profilkép.


Ha visszaírna a csaj, akkor tudnék neki küldeni akármit, csak így meg ugye kevesen válaszolnak, ha ráírok.


Persze, tudom, hogy sokkal könnyebb lenne képpel, de kíváncsi vagyok, hogy így milyen lehetőségek vannak. Esetleg közös ismerősök segítsége?



2020. nov. 13. 12:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Tegnap éjjel is pl ráírtam egy csajra, a profilképével kapcsolatban kérdeztem, egyetemen van 3 közös ismerősünk, de még nem válaszolt (nyilván mert nincs fent képem). Vagy küldjek neki még egy üzenetben képet magamról, hátha megnézi?


Vagy közös ismerős csaj barát írjon rá, az nagyon gáz? Vesztenivalóm nem igazán van, most meg a vírus miatt úgyse lehet nagyon máshogy ismerkedni...

2020. nov. 13. 12:32
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy egyetemi kérdésekel kapcsolatban kéne rájuk írni, akkor lehet, hogy visszaírnának?
2020. nov. 13. 12:45
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy a lúzerség fizikai manifesztációja. Bakker, az arcodat nem mered felvállalni, FACEbookon, és azt gondolod hogy ez majd beindítja a csajokat? Creepy, gyenge, és nagyon távol van attól ami működik a lányoknál.
2020. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az összes más oldalon van fent képem, csak itt nincs, mert sok csoportban bent vagyok, ahol nem tanácsos megadni túl sok adatot.
2020. nov. 13. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezekből lépj ki. Csinálj oda kamu profilt.
2020. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

5-ösnek igaza van. Mérlegelj, melyiknél fontosabb az arcod? Ezekben a csoportokban vagy a facebookon ismerkedésnél.

Nem tudom milyen csoportok ezek, de csinálj inkább oda kamut...vagyis én így szoktam. De a facebook profilod saját magadat tükrözze.

Ha lány lennél Te sem jelölnél vissza olyat/írnál vissza olyannak, akinek nincs fent képe szerintem...simán lehet kamu vagy egy beteg valaki

Profkép nélküli ráírogatással csak lejáratod magad. Vállald az arcod, mindjárt más lesz az eredmény, ha nem vagy csúnya. Sok sikert!:)

2020. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha sikeresen összejössz egy csajjal, csak eldobhatóra tervezed, mint a borotvát? Mert ha nem ingyen ribizli kell, akkor előbb-utóbb megismeri az igazi arcodat, és nem csak az ábrázatodat.

Kellemetlen lesz, amikor ő fog dobni.

2020. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van, belátom. :(

Az eddigiekkel mi legyen? Megpróbáljam még, hogy privátban küldök külön képet?

2020. nov. 13. 13:25
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gáz, ne csináld. Rakj ki magadról képet, tiszteld meg vele a másikat. N
2020. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Akikre már eddig írtál, hagyd őket. Az, hogy 'privibe küldök képet' gyakorin van, nem facen.

Rakj ki minél előbb profképet, meg akár még 1-2 másikat az idővonaladra. Ha szerencséd van, hátha akkor jelentkezik valamelyik. (Bár nem hinném)

2020. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!