Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen hol ismerkedjek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen hol ismerkedjek? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Nem konkrétan az élethelyzetemből adódóan, egyszerűen nincs lehetőségem találkozni bárkivel is. Mármint társkeresőre nem regisztrálhatok, mert nem vagyok 18. Az első pasimhoz három elvárásom van: legyen nálam magasabb, idősebb, és nehezebb. Tehát a suli kilőve: osztálytárssal nem jövünk össze, a végzősök meg készülnek az érettségire, van jobb dolguk is. A korosztályomnak az összes szakkör, különóra, stb. 18 éves korig van, tehát a résztvevők nagyrésze megint csak fiatalabb nálam.

A többi talán tényleg személyes (nem nagyon szeretem a sportokat, eddig csak a zumba és a lovaglás jött be - mindkettőn túlnyomórészt nők vannak; buliba nem járok, mert nem bírom a hangos zenét és a tömeget, ha valakivel meg ott találkozom, az szereti az előbb említetteket.)

Nem arról van szó, hogy görcsösen találni akarnék valakit, de azért az elég rosszul hangzik, hogy gyakorlatilag nincs is hol.



2020. nov. 16. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Internetes társkeresés (kérlek, fejtsd ki bővebben)
Adjak lejjebb az elvárásaimból
Tegyek úgy, mintha szeretnék valami népszerűt (pl. sport)
Sehol, mindenképp várjak egy-két évet
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Lány vagy, úgyhogy lesz párod, nyugi.
2020. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Huh, na szóval. Nem is tudom hol kezdjem. Szóval először az internetes társkeresőről... Szerintem attól, hogy nem vagy 18, még regisztrálhatsz nyugodtan, csak azt add meg, hogy 18 vagy. Igen, egyáltalán nem helyes, de ez is egy lehetőség pár találás érdekében. Szerintem a neve is adja magát, társkereső. Én inkább a Badoot ajánlanám ezügyben, viszont vannak olyan emberek, akik kicsit másra használják az ilyen oldalakat, azokat egyszerűen tiltsd le. És az nem igaz, hogy ott nem lehet párt találni, hisz a mostani barátomat is ott ismertem meg.

Az elvárások. Természetesen meg tudom érteni, ha magasabb, idősebb és nehezebb testtömegű srácot keresel magadnak, nekem ugyanez volt mindig is ez az "alap" elvárásom. Nem mindig kell ahhoz leadnod az elvárásokból, hogy párt találj, viszont én erre csak azt tudom mondani, hogy azért add meg mindenkinek az esélyt.

A 3. válasz lehetőség a legrosszabb. Ne tettesd azt, hogy te szereted ezt, szereted azt, ha nem így van. Biztos, hogy találni fogsz egy olyan párt, aki úgy szeret, ahogy van és nem fogja elvárni, mert alapvetően nem várhatja el senki, hogy te csináld ezt, mert így talán könnyebb az ismerkedés.

Szerintem a szerelem nem kor függő és bármikor rád találhat. Akár 13 évesen a boltban, 26 évesen egy parkolóban, vagy akár tehetsz érte, mint például társkereső. Valaki úgy van vele, hogy 17 évesen még rá érsz, ami nem hülyeség igen, viszont ha te úgy érzed, már szeretnél kapcsolatot, akkor mi a kérdés? Viszont egy valamit fogadj meg. Ezt most úgy mondom, mint egy veled egykorú lány. Semmiképp se erőltesd nagyon a dolgokat. Az sosem jó.

2020. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a hosszú választ, bátorítást <3!

Ez az adjak lejjebb az elvárásaimból dolog meglepett, már a szavazásnál is, úgyhogy tisztázzuk, hogy ezek a lehető legalacsonyabb elvárások, amiket ki tudtam találni.

Itt nem arról van szó, hogy ha én egy nappal is előbb születtem valakinél, az kizáró ok, de egy éretlen fiút nem tudnék szeretni, ha lényegesen fiatalabb nálam, nem tudnék rá úgy felnézni, ahogy a társamra, barátomra szeretnék.

Nálam alacsonyabbal hasonló a probléma, nem tudnám magam komfortosan érezni magam mellette, egyszerűen ha fizikai értelemben nem tudok rá fölnézni, az kényelmetlen.

A nehezebb szintén kényelmi probléma. Nem 100 kilós kigyúrt állatot keresek, kifejezetten nem, csak éppen legyen egy normális testalkata. Nem akarom folyamatosan feszélyezve érezni magam mellette, csak mert ő vézna.

Ha azért nem fogok találni senkit magamnak, mert nincsenek az országban átlagos, vagy annál magasabb, normális súlyú, vagy annál nehezebb ~17-19 éves fiúk, akkor egyedül fogok meghalni 20 macskával, vállalom.

2020. nov. 16. 23:27
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes.Nálam pl tudnál ismerkedni.Van jelölt.Csendes,kedves,rendes,szorgalmas.

Ő sem talál senkit,pedig jól néz ki..

2020. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát a rövid elemzést szeretnék készíteni rólad,annyit mondanék,hogy felszínközpontú kapcsolatot szeretnél mindenképp kialakítani,és felszínesen is élsz,de nem teljesen. Mellé valamilyen szintű önbecsülés hiány. De meg tudom érteni természetesen. És osztályból nincs olyan fiatalember? Vagy félnél mit mondanának? Esetleg ha szétmentek,a lehetséges véleményektől félsz,vagy hogy a volt kiszemeltet látni,hallani, észlelni kell? Miért nem akarsz kezdeményezni végzősnél? Ezekre válaszolj magadban,ha fontosnak találod ezt megfírtatni. Tudtommal vannak olyan társkeresők,ahol tudsz ismerkedni 16 évesen is, randivonal például.
2020. nov. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én szívesen megismernélek. 19 éves fiú vagyok. Írj nyugodtan 🙂
2020. nov. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Osztály ki van zárva. 8 osztályos gimibe járok, tehát az osztálytársaimat 10 éves korunk óta ismerem, és tudod, a 10-12 éves gyerekeknél nagyon megy a fúj fiú-fúj lány, és nálunk ez elég erős volt annak idején. Tehát ha valaki csúnyán viselkedett egy random 10 éves kislánnyal 10 évesen, az most mindegy, de ha velem viselkedett csúnyán, az más. Meg még mindig kisgyereket látom bennük kicsit. Osztálytárs nem, ha nem lenne amúgy is rossz a kapcsolatunk, akkor sem.

Mint leírtam, a végzősök érettségire készülnek, ami nem csak azért probléma, mert jobb dolguk is van, hanem mert egy csomóan külföldre mennek egyetemre, és akkor elég valószínű, hogy ennyi volt. Meg a másik: online oktatás, sose látom őket...

2020. nov. 17. 06:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor most tulajdonképpen mit akarsz? Csak nyitottnak kellene lenned, és özönlenének a fiúk. Egyébként -nekem legalábbis- a végzős évem volt az egyik legnyugisabb a gimiben. :) Nem olyan nagy szám az érettségi, mint ahogy páran elképzelik. Persze most, hogy nőttek a felvételi követelmények, ez nem feltétlenül igaz, de aki egyetemre megy, úgyis sokkal nehezebb tárgyakkal fog találkozni, mint az érettségi tárgyai :)


Vagy majd egyetemista korodban is minden ismerkedési lehetőséget kizársz, mert "úgyis mindenki tanul" ?

2020. nov. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
FIUK.Nyugalom. Marad a z s e b h o k i . . .
2020. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Kicsit kevés infot tudtunk meg rólad.Milyen magas vagy?Hány kg vagy?Hol laksz?Milyen típusú fiúk jönnek be?Extrovertált vagy inkább introvertált vagy?Milyen hobbijaid vannak?
2020. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!