Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jelölt vissza. Ráírjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jelölt vissza. Ráírjak vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást, de amit láttam a profilján az alapján bejön a lány. 😊

Nyílván szeretném jobban megismerni, ezért is követtem be instán, de még azóta is (1napja) "függőben van".

Attól félek, ha ráírok csak úgy abból azt fogja gondolni, hogy valami fuckboy vagyok vagy ilyesmi.



2020. nov. 18. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg lányok, ti hogy reagálnátok?
2020. nov. 18. 20:32
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem ismerjük egymást még látásból sem, tuti nem jelölnélek vissza.

25/N

2020. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%

#2 egyetértek.

Nomeg remélem tudod, hogy nem csak social mediából áll az élet. Lehet, hogy dolga van. Majd visszaigazol(ha visszaigazol)


21/N

2020. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha tetszel neki, vissza fog igazolni
2020. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem én ezeket, de ha nem jelölne vissza mit lehet csinálni, hogy felhívjam magamra a figyelmét? Vagy semmit?😕
2020. nov. 18. 21:27
 6/7 anonim válasza:
66%

Én a helyedben lennék egy picit türelmesebb. (Bár mostanság úgy veszem észre, hogy a palik elég türelmetlenek.. - Majd jön másik..)

1 hetet várj szerintem. Ha nincs semmi instagrammon ugyanúgy tudsz üzenetet küldeni majd megnézi.

2020. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
írj neki üzeneteket,el olvassa vissza jelöl fél év mulva 1-2 év mulva,vagy keress mást
2020. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!