Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? (Elég hosszú szóval ha nincs kedved olvasni bele se kezdj xd)

Figyelt kérdés

Na szóval, ez az egész úgy kezdődött hogy nyáron megláttuk egymást egy buli előtt, és láttam az arcán hogy még volt lepődve de olyan kellemesen csalódva(valószínűleg azért mert az osztályba mindenki azt hitte hogy nem járok sehova). Aztán beszélgettünk vagy két szót és mondta hogy majd akkor a bulin találkozunk. Ott oda ült hozzám tok közel ott is beszélgettünk kicsit. Aztán másik bulin is láttuk egymást de sajna nem beszélgettünk annyit viszont suliba kérdezte hogy láttam e hogy verekedett(ht igen sajnos verekedik néha) és mondtam hogy nem és úgy éreztem hogy akarta hogy lássam. Aztán suliba ezután a nyár után teljesen máshogy állt hozzám, szinte mindennap beszéltünk egy kicsit. Aztán volt néhány eset ami szerintem arra utal hogy bejövök neki:gyakran lökdösött de sose ilyen durván, meg velem mindig kedvesen beszél (másokkal sajna elég bunkó) meg egyszer a kocsiból láttam hogy ott állt a suli előtt és rám mosolygott meg volt még pár ilyen eset... De van amit sajna nem értek és elbizonytalanit vele kapcsolatban, pl.:nem követ instan, nem szokott rám írni

Nagyon örülök ha esetleg ezt valaki végig olvassa és ad nekem tanácsot vagy bármi véleményt az egész helyzetemről

(bocsánat hogy ilyen hosszú lett)


2020. nov. 20. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Elsősorban az a kerdes: neked tetszik? Ha igen te miert nem teszel lepesek fele? (Vagy legalabbis errol nem irtal semmit, csak hogy o megy oda, o mosolyog, o irjon rad, na de te?) Irj ra ha neked is tetszik, menj te is oda hozza, legy vele kedves, erdeklodj felole, ha nem talalkoztok a virus miatt, akkor messen irj neki, vagy ha ennyire zavar hogy nem kovet instan, akkor kovesd be te es irj ra ott "szió na miaz nem is kovetsz? Viccelek.. hogy vagy? :)" legy humorosan aranyos es erdeklodo. Ha nem tetszik, akkor meg miert erdekel mindez? Ne foglalkozz vele es eld az eleted :D
2020. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem ennyi mindenből nagyon azt nem lehet megállapítani, hogy bejössz e neki, ahhoz picit több jel kéne meg ilyenek. Viszont most így azt mondanám, hogy csak szimplán haverkodik veled, de tudod, a fiúknál ezt sosem tudni. :D

Próbálj meg többet kommunikálni vele és figyelj a jelekre, ezáltal több mindent megtudhatsz. De ha nagyon bevállalós vagy, akár meg is kérdezheted, hogy tetszel-e neki.

2020. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Hát ahogy leírtat ezt a srácot, nekem kialakult egy összkép a fejemben. Lökdösődés, verekedés, buli, mosoly.

Szerintem csak játszik veled. Van egy szinte ugyanilyen srac az életemben,a különbség, hogy neki messengeren nagy a szája, eloben nem jön oda, á dehogy. Annyira már nem vagyok fontos. Szerintem valahogy veled is ez van, kicsit másképp atelve. Nem lehet, hogy ez egy olyan srác, akinek RENGETEG lány barátja van, és elhiteti velük, hogy ő mekkora király, és te vagy a következő "préda"? Próbáld meg kideríteni. Masokkal is csinálja ezt?

2020. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Amugy a kerdezo nem lany? Xd en total azzal vagyok :DD csak most az utolso kommentelo elbizonytalanitott xd
2020. nov. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagyis fiu bocs xd es lanyrol ir* igy gondoltam :D
2020. nov. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#4es vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy lány, csak a srácot próbáltam "megformázni" és így tanácsot adni. :)
2020. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!