Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem keresnek, nem kellek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keresnek, nem kellek nekik?

Figyelt kérdés

Akárhányszor megpróbálok egy lánynál udvarolni (ami az elmúlt évben 30+ alkalommal megtörtént), mindig azt várom, hogy ő mikor keres engem, a társaságom.

Ha nem ír vagy keres akkor demotiválódok és inkább hagyom az egészet.


Jogosan érzek így? Több fantaztikus randim volt és rengeteg szimpatkus lánnyal beszélgettem heteken keresztül de mindig nekem kellett keresnem őket, mert ha én nem írok, akkor talán hetekig nem ír a másik fél.


Lehet, hogy csak rosszul gondolom. Egyik haverom szerint (aki nagyon tud csajozni): "Ne fuss az a szekér után, amelyik nem akar felvenni. Ha keresnek, akkor akarnak. Próbáld meg, hogy nem irsz rá egy hétig és nézd meg mi lesz."


18/F



2020. nov. 25. 14:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Rosszul gondolkodsz
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

"Próbáld meg, hogy nem irsz rá egy hétig és nézd meg mi lesz"

Az lesz, hogy az értelmesebb pasik belátják, hogy nem érdemes olyan szekér után futni, ami nem vesz fel. És inkább kikötnek egy olyan lány mellett, akivel kölcsönös a vonzalmuk. Illetve aki nem hazudik az érzéseiről.

Neked meg majd marad pár gyökér, meg túlkanos dugniakaró.

2020. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem tudom. Szerintem ha mar Te vagy a ferfi akkor neked kene udvarolni.

Nem azt mondom hogy ha nem irsz neki, akkor eszre se veszi mert nem erdekled akkor probalkozz tovább, de en pl az elején mindig kicsit visszahuzodobb vagyok, arra varok hogy a ferfi nyisson. Persze ugyanúgy enis irok hogy mi a helyzet vagy feldobom hogy menjunk el valahova, de nagyreszt szerintem a ferfi kezdeményez:)

2020. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Randi után a fiúnak illik keresni a lányt. Az ilyen taktikázókat, akik direkt nem keresnek x napig, messziről kerülöm.

Egy normális barátnőt szeretnél vagy a haverodat akarod lenyűgözni?

2020. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 30+ elég sok. Helyedben ráírnék legalább 20 lányra belőlük és megkérdezném, hogy pár mondatban foglalja össze mi volt a baj. Aztán ha lesznek összecsengő érvek akkor el lehet gondolkodni, hogy hol benned a hiba, vagy igazából teljesen más "típusú" lányokkal kéne ismerkednek.


Egy idő után nyilván elvárható, hogy a másik fél is érdeklődjön, de azért nem az 1. randi után vagy pár hét beszélgetés hatására. Sok lányra tudod hányan írnak egy nap? Ne akard tudni. Ne csodálkozz ha nem ír, lehet már elfárad az ujja mire legörget hozzád...

2020. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Az, ha nyitsz feléjük, vezeted az ismerkedést és ha te nem csinálsz semmit és leáll, akkor szerintem azt hagyni kell. Én olyannal akarnék együtt lenni, akit szintén érdeklek és érdeklődést mutat felém. De egyébként megkérdezném mindig, hogy miért nem írt.


"Persze ugyanúgy enis irok hogy mi a helyzet vagy feldobom hogy menjunk el valahova, de nagyreszt szerintem a ferfi kezdeményez:)"

Igen, te adsz valamennyi visszajelzést. De a kérdező mintha úgy írta volna, hogy NINCS beszélgetés, ha ő nem ír.


Nekem volt egy haverom, aki elektronikát tanul, eléggé mackós, de egyébként szép szeme, arányos, jóképű arca van és elég laza. Ő teljesen ráérzett a csajozásra, mesélt nekem róla. Annyira nyomulós és egyben leszarom típus volt, a lányok kergették őt. Volt, amikor volt egy barátnője, mellette felszedett egy bulin egy csajt, és az mellett egy másikat másik bulin. Párhuzamosan hívogatták őt, ő meg letiltotta őket, nevetve mesélte. Nem azért nevetett, mert kicseszett velük és jól lenézi őket, hanem mert ennyire könnyen tudja magához vonzani őket.


Azt mondta ő is, hogy le kell szarni a többségbe tartozó lányokat. Persze, ehhez kell egy jó kinézet is, mert ha nem nézel ki jól, hiába szarod le a lányokat, ők is leszarnak téged. Szóval szerintem ha csajozni akarsz, az első hogy jól nézz ki. Akkor nem kell a szekér után futni.

2020. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az persze evidens, hogy randi után a fiú keresi a lányt, de ugyanakkor szerintem teljesen jogos, engem is zavar, ha az illetőt folyton nekem kell keresni, hogy beszéljünk. Ez olyan, mintha az utcán szembejönne, de csak akkor hajlandó ,,észrevenni” engem, ha előbb én köszönök, vagy nem is tudom.


Persze egyéni vélemény és megszokás kérdése, de szerintem nincs rendben, ha egyáltalán nem keres a másik fél, és akár hónapokig nem beszélünk, ha nem keresem. Legalábbis ez az én tapasztalatom, a barátnőmmel már az ismerkedési fázis elején is kölcsönösen kerestük egymást, nem volt egyoldalú. 16/F

2020. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#6

Nekem ez a közös érdeklődés hiányzik. Lehet, hogy megvan a kémia és jó vele lenni, de ha úgy érzem, hogy nem érdeklődik, akkor mi értelme? Ha valakivel megbarátkozok, az többet keres, mint akivel szerelmi kapcsolatot akarok.

2020. nov. 25. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értem, hogy ez hiányzik, én nem is tudnék elképzelni kapcsolatot valakivel, aki nem keres. Az vagy azt jelenti, hogy nem jutok eszébe (akkor minek összejönni vele?), vagy nem érek neki annyit, hogy megerőltesse magát és írjon.
2020. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!