Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom mi tévő legyek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek. Vélemény?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy már régóta kiakarom próbálni hogy milyen lenne az élet egy párkapcsolatban, de nem tudok nagyon szórakoztató/értelmes beszélgetést kezdeményezni idegenekkel, meg nem is az a leg szenvedélyesebb és legtalpraesettebb fiú vagyok. Néhány lánynak tudom hogy tetszettem tehát előnnyel indultam volna, de ők meg nekem nem tetszettek. Nêha diszkóban feltudtam táncra kérni lányokat, de csak mert ittam előtte. Egyetlen egyszer sikerült rávennem magam valahogy hogy ráírjak 1 lányra mert előtte beszélgettem vele élőben (egy csoportba kerültünk vetélkedőn) és szimpatikusnak tűnt de ráírtam és vagy nem tudtam annyira érdekfeszítő témákról beszélni vagy csak nem vett komolyan de 1-2 szavas válaszokat írt aztán megkérdeztem hogy akar-e tovább beszélgetni velem, és azt mondta hogy igen, lehet hogy csak szórakozott. Aztán pár nap múlva az egyik "haverom" ráírt mert azt hitte hogy az vicces lesz és szíveket küldözgettek meg ilyenek viccből, és én meg reflexből bevallottam neki az érzéseimet mivel komolyan vettem és elköszöntem tőle, mivel nem akartam hogy az maradjon meg benne hogy "ez most miért irogatott nekem" aztán azt írta hogy "de várj" de egyszerűen olyan ideges voltam hogy letiltottam

Amikor meg ezek után össze találkoztunk, szembejött velem és a pofámba röhögött. Na ez még jobban elvette a kedvemet a kezdeményezéstől, tehát ahogy arra gondolnék, beugranak ezek az emlékképek és meghátrálok és azóta a lány nem érdekel és nagyon egy lány sem tetszik annyira mert tudom hogy úgy sem fogok kezdeményezni nála, annál a lánynál is akinél valahogy sikerült ráírnom azért sikerült eljutni eddig mert jó volt a szituáció előtte. Igazából a külsőmmel semmi gond nincs sportos vagyok , és a baráti köröm jó képűnek tart. Az én legnagyobb hátrányaim belső tulajdonságok ami egy fiúnál hatalmas hátrány. Hogyan tehetném túl ezen magam?

És hogyan tudnék ilyen tulajdonságokkal érvényesülni?



2020. nov. 29. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a szempontjaidon kellene változtatnod.


1. olyan természetesen kellene a lányokkal beszélgetned, mintha

nem azért kezdeményeznéd a beszélgetést, mert akarsz tőlük valamit


2. a lányok is ugyanúgy drukkolnak, mint a fiúk, ha úgy tűnik, jó ismeretség, barátság kezdődik


Ez oldja fel a te szorongásaidat. :)


Ez az egyik.


A másik, ami nagyon fontos, és a Te történetednek a magva:


Nem szabad ajtóstul betörni a házba.

A fokozatosság elvét tartsd be.

Az ismerkedésnek több fázisa van. Vannak, akik még az elején megállnak.

Vannak, akik még tovább lépkednek, és egyre többet ismernek meg a másikból, egyre többet "adagolnak" magukból.


De van még egy fontos elem: vajon mindketten ugyanazzal a motivációval indultok - e?! Tehát te szerelmet keresel, ő csak barátságot. Vagy fordítva.


Ha már az elején "berontasz", "letámadod", közlöd vele, hogy te milyen lángoló szerelmes vagy, amikor ő még csak az ismerkedés kezdeti szakaszánál tart, és talán nem is motiválja, hogy férfi-nő kapcsolatba kerüljön veled, vagy még nem tudja, vagy még nem akarja, akkor

történik az, ami veletek megesett.


Nem szabad mindent kiönteni magadból. Igen is, kell az kis titokzatosság,

visszafogottság, ami a másik figyelmét, megismerni akarását motiválja, hajtja.


Fogd ezt fel élettapasztalatnak. Leg még ilyen, vagy másmilyen is néhány, mire lazábban tudod kezelni az ismerkedést.

2020. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg leküzdeni, az akadályokat ki kell védeni, nem beleragadni!

Az a jó, ha minél érdeklődőbb próbálsz lenni, hogy kifejezd hogy érdekel a lány. Az szerintem nagyon jó ötlet ha pl van egy lány aki tetszik, ráírsz és elmondod neki hogy szimpatikus neked, de kicsit béna vagy a kezdeményezésben, viszont ha engedi jobban meg szeretnéd őt ismerni. Légy egyenes. Velem ez volt, mármint az egyik srác már az első üzenetben tisztázta mi van, és én nagyon tudtam értékelni az őszinteséget.

Sajnálom, de szerintem mindenkinek van tapasztalata elutasításban, viszont itt nem szabad elakadni! Próbálj meg nyitni! Hidd el, a legtöbb lány messze nem olyan köcsög mint az akit te említettél. Rossz lányt fogtál ki

18/l

2020. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Nem biztos, hogy "a pofádba röhögött" (ez is milyen csúnya kifejezés).

Lehet, hogy ő is zavarban volt, hogy most mit kezdjen veled.

De az is lehet, hogy nem akarta, hogy ilyen tragikusan fogd fel

a történteket, és biztatóan mosolygott rád.

Hiszen azt írta, hogy "de, várj!". Vagyis meg akarta beszélni veled.


De te zavarba jöttél, mint egy rajtakapott kisfiú és ráadásul még le is tiltottad. Éretlenül viselkedtél. Feladtad neki a leckét és menten elzárkóztál, nem hagytad, hogy válaszoljon.

Mit kezdjen veled?


Ez nem baj. Ezzel ne gyötröd magad. Nemsokára te magad is mosolyogni fogsz a kezdeti esetlenségeden.

Ez is a férfiúvá fejlődés egy foka.

2020. nov. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.


Sajnos sok ember hajlamos arra, hogy "jól megbeszélje önmagával", hogy amikor a másik "mosolyog", akkor azt miért teszi. Belevetíti a saját szorongásait, sötét képeit, hogy "biztos, azért, mert...".


Karinthy Frigyes írta: "Minden másképp van".

2020. nov. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

2-es

Igazán akkor köcsögök a lányok mikor már ismered őket

Addig kedvesek és aranyosak mind...

2020. nov. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. nov. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban biztos lehetsz, hogy hatalmas hátrány az, hogy ennyire vágod magad alatt a fát. Szerintem ezt a letiltás elhamarkodtad és enyhén hülyét csináltál magadból ezzel és nem azzal, hogy bevallotad neki az érzéseidet. Másfelől neked csak az önbizalmadon kéne tolnod. Ezt pedig a leg egyszerűbben úgy tudod megcsinálni, hogy meg csinálod azt amit "nem tudsz" vagy "nem mersz". Félsz valkire ráírni aki tetszik, mert nem tudodsz mit írni ? Nem kell túl agyalnod, a lényeg az legyen, hogy akard megismerni. Ha valaki tetszik egy csoportban vagy társaságban ott se fél oda menni vagy kezdeményezni. a stílusod majd kicsiszolódik amivel a hibáidat ki tudod majd használni a javadra. Csak az alényege, hogy gondold át és csináld.
2020. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-os, belőled is csak a rossz tapasztalat szól..
2020. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!