Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még nem volt barátom :/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátom :/ Tanácsok?lent több

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy még senkivel nem voltam párkapcsolatban, még nem is csókolóztam. Voltam egy randin, de végül nem lett belőle semmi, ahogy telik az idő, úgy érzem jobb is így. Viszont borzalmasan zavar, hogy még nem volt barátom. Körülöttem már szinte mindenkinek volt/van a barátaim közül. A személyiségem alapvetően félénk, visszahúzódó, de baráti körben fel tudok oldódni és akkor nem szorongok kicsit sem. Félek ismerkedni, mert legutóbb visszautasítottak. Velem van a baj? Vékony alkat vagyok, magas, szőkésbarna hajú. Nagyon kevésnek érzem magam, nincs sok önbizalmam, pedig szépnek tartanak azok, akit ismerek, dícsérnek, de én magamat nem tartom igazán annak. 17 éves lány vagyok, jövőre 18. kínosnak érzem egyre inkább :/ Tudom, magammal kéne kibékülnöm elsősorban..

2020. dec. 1. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Azért akarj barátot, mert akarsz egy bizonyos fiút, ne azért akarj barátot, mert a többieknek is van. :D


Nem gáz, hogy nem volt még.. (nekem se, egy csomó barátnőmnek se)

Inkább az, mintsem, hogy átment rajtad a fél suli.


Viszont, ismerkedj sokat, és az felold. Vannak fiú barátaid? Esetleg kérdezd még az ő tanácsukat.

Vagy ha majd betöltöd a 18-at akkor legálisan (de amúgy van, aki már 16 évesen is..) tudsz társkeresőre regisztrálni.


Viszont, mint te is megemlítetted a végén, először magaddal békülj ki, szerezz önbizalmat előtte. Ha te nem szereted magad, akkor más hogy szeressen? :))

Hidd el, biztos szép vagy!

Légy picit nyitottabb, és türelmesebb. :D


Sok sikert! :))


17/l

2020. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Uhhhh.... Hát figyelj, nehéz sztori, de igazából nem olyan fontos hogy legyen. Úgy értem, minél jobban rágörcsölsz annál jobban emészted magad, és ez meg fog látszani egy idő után. Én is ugyanebben a cipőben járok, és ahogy látom a körülöttem lévőket, hálát adok az égnek hogy nekem nincs senkim. Nem olyan jó buli az, főleg a mi koronkban. :D Én elkezdtem egy küzdősportot, nekem az rengeteget segített. Lefoglalom magam, igazából nincs is időm a fiúkkal foglalkozni, hiszen azon vagyok hogy az edzéseim egyre jobbak legyenek, ezen pörgök állandóan, hogy egyre jobb és jobb legyek, valahogy a kisugárzásom is megváltozott.

Szóval szerintem foglald el magad. Jó, tudom... Karantén. De akkor meg készítsd a "nyári formád". Tudom nehéz elkezdeni, de gondolj arra hogy milyen büszkén fogod mutogatni a strandon az izmos hasad, vagy a feneked. Ha kicsit izmosabb vagy akkor a "kigyúrtabb" srácok közül is többen fel fognak rád figyelni, és voilá már lehet is miből válogatni. 😉

2020. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is 22 évesen volt először, nem vagy elkésve. Akkor ismertem meg valakit akit tényleg szerettem (az más, hogy ő nem annyira).
2020. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Majd jon a te embered ha 20 evesen akkor 20 te csak legy nyitott kedves pozitiv es ne egyfolytaban ezen gorcsolj azert ne gyere ossze senkivel mert mar csak te vagy szingli szerintem
2020. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg ne parázz. 20 évesen volt először barátom, akkor is csókolóztam először. Pedig esküszöm nem voltam ocsmány :D Egyszerűen valamiért akkor jött el az idő. De halál komolyan mondom, így visszatekintve a pasik előtti időszakom volt a legboldogabb, leggondtalanabb :D
2020. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Előző vagyok.

Az még lemaradt, hogy soha, senki nem cikizett emiatt. Komolyan! Nem megnyugtatásként írom, tényleg így volt. Úgyhogy emiatt ne aggódj. Ha nem gyökerekkel vagy körülvéve akkor emiatt nem fognak gúnyolni

2020. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

nekem írhatsz

17/f

2020. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Tudom, úgyse fogok sokat változtatni benned, de szerintem minden hasonló korú és 'problémával küzdő' társadnak és neked is jól jön egy kis megerősítés, hogy héj, fiam, lányom egyáltalán nem vagy lemaradva semmiről. Még jól is jöhet lelkileg, hogy nem nagyon gyerekfejjel kezdtél neki az intim dolgoknak. Hidd el, hogy egyáltalán nem vagy egyedül, temérdekszámban vannak hasonló helyzetű fiatalok mindenütt, teljesen természetes. Csak ezt nem szokás hangoztatni mert valahogy így alakul a fiatalok élete, hogy minél hamarabb minél több tapasztalatod van - bármiben - az alapjáraton menő. De felesleges ezen stresszelni. Élvezd azt ami van, mert mindjárt vége a gyerekkornak :) Ismerkedj, beszélgess. Az a lényeg, hogy ahogy beszélni, járni, biciklizni is tanultál, az ismerkedés és tanulja az ember és erre mi a mód? Gyakorlás. Semmi extra. lesz 5-10 randid, és már nem leszel olyan szorongós, tudod miként kezdeményezz beszélgetést, miként szoktak menni a dolgok. Addig meg bénázol párat. Semmi extra, tudj nevetni magadon. Ezt is megtanulod.
2020. dec. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad a megoldást. Az pedig a legutolsó mondat. :)

Illetve ne azért akarj barátot, mert mindenki másnak van.

2020. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
64%

19,5 évesen ismertem meg az első páromat, tőle kaptam életem első csókját is. (Majdnem 1 éve vagyunk együtt)

Ne azért akarj valakit, hogy elmondhasd, hogy van valakid. Előbb vagy utóbb megtalál az AZ ember. Nyugi 😊

2020. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!