Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha egy lány kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lány kezdeményez és túl sok platformon elárasztja a fiút?

Figyelt kérdés
Beaddeltem Snapchaten egy fiút, akit már évek óta ismerek személyesen is, de ő valószínűleg engem nem. Facebookon már két éve ismerősöm, Instagrammon is követem egy éve, de mindkettőt én kezdeményeztem. Snapchaten már 11 napja minden nap küldünk két-két fotót, ami szépen ment egészen vasárnapig. Ekkor távolról láttam, szerintem ő is észrevett és aznap nem küldött semmit. Sőt, utólag vettem észre, hogy LinkedIn-en is bejelöltem és pont vasárnap jelölt vissza. (Pedig ez nem is direkt volt, ezek szerint már tényleg azt hiszi, hogy minden platformon megkerestem). Másnap, hétfő óta csak reggel küld egyet-egyet és többet nem. Szerintetek le akar rázni? Valószínűleg túl nyomulós voltam, de nem direkt. Szerintetek kitöröljem SnapChaten? Attól függetlenül, ha szeretne tud írni facen és instán is.

2020. dec. 9. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy semmi jelentősége nincs, hogy most egyet egyet küld.

Mert küld.

Csak most lehet ilyen napjai vannak

2020. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme ennek az egésznek, mármint hogy minden platformon beköveted, ha tulajdonképpen nem is kommunikáltok. Amennyire ő is írhatna, te is ugyanúgy léphetnél felé (marmint normálisan). Az egy dolog hogy mindig kezdeményezel, ő pedig visszakövet, de ha nem beszélsz vele akkor ez nem ér semmit. Tökmindegy hány oldalon jelölöd be, ezzel nem fogod jobban megismerni
2020. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!