Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Matematikából keresek feltűnőe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Matematikából keresek feltűnően csinos lány tanuló társat Szabolcs megyében. Hogyan kezdjek a kereséshez?

Figyelt kérdés

Amíg egyeseket kapok matekból, addig apám eltiltott a csajozástól,nem mehetek ki.ha valaki segítene matekból újra hajthatnám a nőket. Én viszont két legyet ütnék egycsapásra.

A nők szerint szemtelenül jóképű vagyok, Sényőn buknak rám a csajok, az idősebbek (46+) is.



2020. dec. 11. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz aludni, akkor használd ki, matekozzál.
2020. dec. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
A sényői pasik rondák és buták, mint a bűn. Csinos lányok be se teszik a lábukat abba a lepratelepbe. Esélyed sincs csajozni. Esetleg Lakatos Eszmeraldánál próbálkozz.
2020. dec. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megint Sényő???
2020. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Apuci nem enged csajozni, amíg rosszul tanulsz, ez már önmagában olyan imponáló, hogy minden lány telehugyozza a bugyiját. Ja, persze, én is egy istennőnek számítok, ha végigsétálok mondjuk a cigánytelepen. :D
2020. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha apád nem enged csajozni, mert egyeseket kapsz matekból, akkor miért akarsz homoszexuális férfiként kolibritetoválást csináltatni a hátsó fertályodra, hogyha egy nő vagy, akinek nem jutott az önkormányzat tűzifájából?

Javaslom neked a tirpák lányokat.


(Aki nem ismerné: Gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=S%C3%A9ny%C5%91)


Jut eszembe: a kutyahullák még megvannak?

2020. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább foglalkozz a matekkal, aztán próbáld meg összeszedni a maradék eszedet és talán legyen max egy ötös a Krétában.... A csajozásról annyit.... Kicsit beképzeltnek tűnsz, és már ne is haragudj, de a csajoknak jobban bejön egy okos srác..... És ha még jól is néz ki...... 😂😂😂😂 Csak sajna ilyen nem nagyon van, de próbálkozni lehet.......


Egy szemtelenül csinos lány

2020. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Mutass képet magadról légyszi nem tudom elképzelni milyen az a szemtelenül jóképű
2020. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!