Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Facebook társkeresőn belehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook társkeresőn belehet állítani, hogy ne adja ki, hogy kik kedveltek, ill., hogy én kiket kedveltem?

Figyelt kérdés
És mit gondoltok az alkalmazásról?

2020. dec. 12. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Oké elolvastam a súgót és valószínű, hogy nem lehetséges.

"A FB alkalmazásban értesítést kapsz arról, hogy valaki kedvelt vagy üzenetet küldöt neked a Társkeresőbe. A javasolt egyezésnek csak akkor fogsz tudni további üzenetet küldeni, ha válaszol, vagy viszonozza a kedvelést"

2020. dec. 12. 23:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok segíteni, én nem használom a FB társkeresőt ;)
2020. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most úgy lepontoználak.. xd de inkább nem, mert igazából jól is teszed, hogy nem használod :D
2020. dec. 14. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor válaszoltam, vállaltam,hogy ezért biztos lepontozol ;)
2020. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Véleményekre én is kíváncsi lennék :D
2020. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én véleményem szerint nagyon rossz. A távolságot, nyelvet nem veszi figyelembe hiába állítod be. Rengeteg értesítéssel jár mert bárki "kedvelhet". Nekem eleve ez nem tetszik benne. Az üzenetek nem a messengerben vannak, hanem a fb felületen ami sokkal elmaradottam a messengerhez képest.
2020. dec. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!