Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek tetszem de én nekem nem igazán tetszik. De mégse akarom elutasítani mert nem sokszor van, hogy egy lány kezdeményez nálam de nem szeretem. Most mit csináljak? Hagyjam elveszni ezt a lehetőséget, az a baj hogy nagyon nehéz lenne össze jönni egy olyan lánnyal aki tényleg bejön. Lehet kicsit fura kérdés de valaki biztos volt már ilyen helyzetbe.

2020. dec. 20. 20:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16f
2020. dec. 20. 21:00
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... 🤦‍♀️ Nem értem magát a kérdést. Ha nem tetszik miért hitegeted? Egyrészt te nem akarsz vele lenni, mert nem tetszik. Másrészt ha nem utasítod vissza, azt fogja hinni hogy van nálad esélye és nagyobbat fog koppanni később. El lehet utasítani valakit kedvesen is egyébként. Nem a világ vége.
2020. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Add tudtára, hogy nem tetszik neked! Ne hitegesd, azzal ugyanis csak rontasz a helyzeten.
2020. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De félek, hogy ezzel elmegy egy jó lehetőségem. Meg már sok ideje hitegetem olyan gonosz lenne most megmondani hogy amúgy nem is tetszel
2020. dec. 20. 21:36
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó lehetőség? Mire, ha neked nem is tetszik?
2020. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok. Milyen jó lehetőséged? Most írtad hogy nem jön be! Könyörgöm ne hogy azt mond már, hogy csak azért nem utasítod vissza, mert örülsz hogy tetszel valakinek?! Mert erről van szó.

Egyébként meg te teljesen el vagy tájolódva. Gonosz lenne ha most megmondanád? Nem... Mind ezidáig gonosz voltál vele, mert hitegetted. Ennyire nem figyelsz amit le írunk? Könyörgöm mond már meg szerencsétlen lánynak hogy nem jön be neked, azzal csak jót teszel vele. Most milyen szarul esne neki ha még egy jó ideig hitegetnéd? Sokkal rosszabbul fog esni neki a vissza utasítás higyj nekem!

2020. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De szexre jó lenne...
2020. dec. 20. 21:57
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha erre jó lenne, gratulálok. Remélem sosem lesz barátnőd ha így gondolkodsz. Még ki is használnád... Büszke lehetsz magadra. Minek teszel fel kérdést, ha úgyse hallgatsz rá/nem fogadod meg?
2020. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ezt a jó lehetőséget arra értettem, hogy lehetne vele szexelni meg pettingelni. De jobb lenne egy olyan lánnyal aki tetszik
2020. dec. 20. 22:08
 10/18 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már álszentek ti is csináltatok ilyet
2020. dec. 20. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!