Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találom azt a lányt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom azt a lányt aki elfogad és szeret, hol keressem a maradandó kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Az a baj én ide már végső mentsvárként írok és nagyon el vagyok keseredve, nagyon nem ezt vártam magamtól és az a vicc azon vagyok, hogy ezen változtassak de egyszerűen ez nem megy, nem tudok kapcsolati szinten ismerkedni.. Van sok lány barátom, szóval nem a velük lévő kommunikáció a nehéz, hanem kapcsolati szinten való viszonyulás. Nem vagyok annyira helyes, ez is benne van, hogy mindenki csak barátnak akar, mivel Pesti vagyok elég sok ilyen atrocitás ért, szóval nem is hitegetem magam. A tőlem telhetőt megtettem, de vannak dolgok amin nem lehet változtatni...

Hogyan és hol lehetne valós, mély emberi kapcsolatokat kiépíteni? Szeretnék végre érdekes lányokkal ismerkedni, mindent is próbáltam, neten, élőben, és nyilván nem vagyok álszent, volt akit én utasítottam el, és volt aki engem, szóval ez a kölcsönös dolog soha nen alakult ki.. Nyilván ez a legnehezebb része egy kapcsolatban, hogy a pár viszont szeresse egymást, viszont én ezzen nem 1-2 éve bajlódom, hanem elég rég óta.. És nem tudom mit csinálok rosszul és mi miatt nem tudok egyről a kettőre lépni. Egyszerűen vagy unalmas a másik személy akivel ismerkedek, semmi személyiség, vagy nem jövök be nekik. (Akár külsőleg akár belsőleg) Szóval általában friendzone azzal aki felkelti az érdeklődésem.

Mit lehet tenni, hogyan tudnék végre én is boldog lenni?



2020. dec. 20. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Nekem az a helyzet, hogy minden új társaságban van több lány is, akiről valahogy(valakitől) vagy éppen tőle megtudom, hogy tetszem neki/k. Nekem sem a friend zone beszélgetés sem a kapcsolat beszélgetés nem megy, vagyis menne, de sosem akarom próbálgatni, mert sosem mondta még senki, hogy szeret, ezért miért kellene bármilyen kapcsolatba belemennem? Csak azért írtam le, mert a másik véglet, ha sok csajnak tetszel, még nem biztos hogy lesz valakid.

Ha te annyira akarsz tegyél érte és ismerkedj. Sokat! Neked nincs baj az önbizalmaddal, a kommunikációddal, simán oda mehetsz bárkihez az utcán, hisz könnyű, ha olyan jól el vagy minden lánnyal, ahogy mondod. :D

2020. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom ez a szokásos duma lesz, de én komolyan hiszek abban, hogy előbb utóbb találkozni fogsz valakivel, akire szükséged van, és akivel nem is lesz kérdés, hogyy együtt akarsz-e lenni. Ahogy az előttem lévő mondta, soha nem baj ha ismerkedsz, és ha nem is kapcsolatot, de egy csomó jó barátságot tudsz építeni, amiken keresztül majd esetleg megismered azt a lányt, akire most vársz.
2020. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akkor még nem találtad meg az igazit. Érdemes várni rá, nyitottnak lenni és hinni benne, hogy létezik. Ha találkozol vele, érezni fogod, hogy ő az.
2021. jan. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!