Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Motorosként hogy tudok ráírni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Motorosként hogy tudok ráírni olyan lányra akiről tudom hogy szereti a motorokat de nem ismerem? Tinderen. Sosem írtam senkire Tinderen

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezeddel tudsz írni, vagy látsz valami motoros tartalmat nála vagy rákérdezel.
2020. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen csak fogalmam sincs mit. Őszintén sosem írtam rá egy lányra sem... 18/f amúgy.
2020. dec. 20. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha látsz valami motoros tartalmat akkor azzal kapcsolatban, ha nem akkor meg rákérdezel hogy mit gondol a motorosokról stb.
2020. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonkáppen akárhogy rá tudsz írni, vagy feltétlenül a motorokkal akarsz kezdeni?
2020. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom semmihez, lényeg hogy ne tűnjek kreténnek. Motort csak említettem mint "támaszpont" de lehet nem lenne érdemes belevinni a szövegbe, nem tudom... :/
2020. dec. 21. 10:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Motor témával igazából az a bajom hogy nem szeretném hogy úgy tűnjön mintha felvágni szeretnék a motorommal
2020. dec. 21. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha csak megvárnád amíg arra terelődik a téma?
2020. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 terminator9000 ***** válasza:

Motorra nemfogsz tudni támaszkodni,

Én irogattam egy lánnyal jóvolt minden és felhoztam hogy elvinném egy körre de végül sose ért rá(végén ma azt irtam hogy akkor b@szd meg te magad me én nemfoglak és ennyi volt)

Motorra kapcsolatban tudsz támaszkodni

2020. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!