Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők szerintetek gáz 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők szerintetek gáz 16 évesen csajozni ?

Figyelt kérdés

A minap jöttem rá ,hogy 16 éves vagyok és lassan az én korombeli haverjaimnak volt legalább egy barátnője


Nekem meg , még egy se volt legalábbis lett volna ,egy de ő nem dukált hozzám ,meg volt 2 év köztünk ami annyit tesz nem volt elég éret még egy kapcsolatra, plusz még a barátnője is bezavart ,szóval már az egész kapcsatunk az éljen halára volt ítelve

Meg ment

Ő egy ismerősom volt -tök jókat trécseltunk,mint barátok


De egy ismeretlen lányhoz még akor is nehezemre esne oda menni ha meg adná, a jeleket

És nem, nem önbizalom kérdése mivel van önbizalmam !



És még is miről kéne vele diskurálni ?

Ha már bátorsagot vettem és elég erőt, hogy oda mertem menni hozzá arrol nem is beszélve, hogy mi van ha visza utasít, azt még kiheverném de az viszont kellemtelen helyzet lenne ha kinevetne és még flegmázna is....



nem mondanám magamat csúnyának nem ezzel van a bajom...

Hanem inkább azzal ha, egy fiúnak helyes a testtartása és ha szemeznek vele ő nem kapja el a tekintetét és visza néz az adót lányra , akor is látszódik rajta ,hogy -félénk??

Mert én annak mondanám magam,

Es ez észrevehető egy fiún meg ,kijárna egy -félénk palival ?


a lányok azt megérzik a fiún ha Kicsit visza húzódó, és nincsen olyan sok cimbije

Vagy rosszul gondolom ?

nem azt mondom ,nem csüngnek rajta váltig mer nekem is meg van a saját magam éltete

Foglalkoznék vele, néhányszor bókolnék neki elvinném vacsizni ,vagy majd későbbiekben moziba


Köszönöm a figyelmet !

Varom a számomra kedves kommenteket ☺



2020. dec. 26. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak számodra kedves kommentekre számíts. Abban nem minden őszinte.


És csak úgy simán nem tudjuk megérezni,ha egy fiúnak nincs sok cimbije. Ezt inkább megfigyelni tudjuk...


Az a félénk fiú észrevehető,aki görnyedt, és nem mer ránézni a lányra. Na az felénk.


Szerintem te nem vagy az ;)

2020. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nem merek hozzájuk oda menni...

JA azt tudom ,hogy van egy két tahó ezen az oldalon,akik hülyeséget kommentelnek és van egy -két botor emberke akik komolyan is veszik 🙄

2020. dec. 26. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ennyi idősen csajozni, de egyébként nem vagy elkésve semmivel.
2020. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én nem úgy értettem,hogy konkrét emberekre gondoltam itt, amikor azt írtam, "ne csak kedves kommentekre számíts"


Ha idétlen a kérdésed,vagy akár te magad, vagy a megfogalmazásod, akkor bárki beléd kötne.


Amit kérdést is kiírtál, simán lehet hogy arra nem csak kedves hangvételű válaszok a megfelelőek. 💁🏻‍♀️

2020. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Bazki, ha a hímvesszőt is mindig rossz helyre akarod tenni, mint az írásközi vesszőt, akkor inkább ne csajozz.
2020. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké öreg, gondolom te ebben verzátus lehetsz,amit leírtál...

Mit zavar téged hova rakom a veszőt, és hova nem ??

2020. dec. 27. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Engem nem zavar, öcsibogyó, de mivel igénytelenségre vall, a csajokat annál jobban fogja zavarni.
2020. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!