Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmi bánat, mi a fenét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve tetszik ugyanaz a srác. Jóban vagyunk, barátok, nekem ő a legjobb barátom. Az egyetlen probléma a barátságunkkal az én érzéseim iránta. Már gimi 1. évében kaptam tőle egy német, de kedves volt, és valahogy úgy írta, mintha ez egy "még nem" lenne, és végig reménykedtem, hogy majd jövőre, majd a következő évben, na majd most..., de semmi. Én úgy érzem, minden tökéletes vele kapcsolatban és minden srác akivel próbáltam ismerkedni rosszabb nála, ha valaki még is tetszett, kiderült mindig, hogy valaki más kell neki.

Most utasított vissza végleg: eddig azt hittem, még egyáltalán nem akar kapcsolatot és ezért ellenzi, hogy együtt legyünk, de ma, mikor beszéltem vele, kiderült, hogy szeretne, csak nem velem.

Tényleg elvagyunk és, ha nem ez a téma, nagyon vidáman elbeszélgetek vele, és nincs senki más, aki olyan jó tanácsokat tudna adni, mint ő. Ha eldobom ezt a barátságot, teljesen magamra maradok. Valahogy ki kéne szeretnem belőle, de nem megy, mert mindig eszembe jutnak aranyos emlékek vele kapcsolatban meg a különféle idióta ábrándjaim. Meg a környezetem se segít, hogy otthon, meg suliban is random emberek kérdezik, hogy mi van köztünk.

Elegem van abból, hogy időről-időre mindig sírva fakadok és rossz kedvem van. Úgy érzem találnom kéne valakit, aki szeret, de nem tudom menne-e, mert amekkora szerencsétlenség vagyok a randimon is elkezdenék a srác után siránkozni.

Szóval, ha valaki volt ebben a helyzetben, mit csinált?



2020. dec. 27. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől meg kell szabadulni. Mármint az érzéstől. Ő a barátod, de szerintem nem több.
2020. dec. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
91%
Gimi után majd a távolság megoldja, addig szenvedni fogsz. Bocs :(
2020. dec. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem árulta el (rá sem kérdeztél?), hogy miért mond nem-et?
2020. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát ilyen ez a szerelem sajnos. Friend zónolt, de mesélek egy sztorit neked most. Volt egy srác nagyon bejött nekem. Az elején úgy tűnt, hogy én is neki. Jól szórakoztunk együtt. Mindig kérdeztem ezt a barátnő témát, mert küldte a jeleket, ahogy ma mondanánk. A barátnő témánál mindig témát váltott, miközben olybá volt mintha barátság extrákkal lenne a kapcsolatunk. Nem, nem feküdtünk le egymással, csak fogta a kezem, mindig ölelgette, puszilgatott és az ölébe húzott. Na én ezt megelégeltem és elmondtam neki, hogy bejön nekem. Erre fel azt mondta, hogy ő csak alkalmi partnereket keres. Hát nagyon lefagytam, mert eddig mindig terelte a barátnős témát. Csak évfolyamtársak voltunk szóval kerültük egymást. Mára már elfelejtettem ezt a sztorit teljesen, csak amikor megláttam a kérdésed eszembe jutott.


Hajrá csajszi én tudom, hogy menni fog a felejtés. Csak fel a fejjel.

2020. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Erős akarattal lemondhatsz róla. Felejteni nem fogod, de már nem lesz számodra érdekes a személye.
2020. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Sírj egész este és igyál sok sört!!! Hidd el, működik.

18/F

2020. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
A gimi után el távolodtok majd mert nem 1 suliba mentek és el kell fogadnod, hogy sajna de így van.
2020. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia!Nagyon sajnálom hogy így érzel! Én is most ebben a helyzetben vagyok. Nem tudom elfelejteni.Azt vettem észre magamon hogy ha tudatosan el akarom felejteni akkor még többet gondolok rá mert ami ellen küzdünk az felerősödik.Nem tudok valami nagy okosságot mondani remélem hogy az idő megoldja.De szerintem sírd ki magad és ne hibáztasd magad azért mert így érzel iránta.Kérdezd meg tőle hogy ha ilyen jóban vagytok miért nem akar kapcsolatot?
2021. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a te helyedben elé állnék és elmondanám mit érzek. Átérzem ezt az egészet. Viszont én magamban tartottam, mert nekem túl elhamarkodott lett volna, mert ,,csak” egy evig tartott a szerelmem iránta.
2021. febr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!